זידאן: "נדמה שאנו תמיד מנצחים 'בזכות' השופטים"

ריאל מדריד עשתה צעד משמעותי לעבר האליפות עם 0:1 בבילבאו והגדילה את הפער ל-7 נק'. האם ניתן לה פנדל במתנה? ראמוס התגונן: "דרכתי על הנעל של גארסיה, זה כלום"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.20 - 18:09
תחילת כתבה

היא אומנם שוב לא הרשימה, אך ריאל מדריד השיגה היום (ראשון) עוד ניצחון כשכמו במשחק מול חטאפה, פנדל של סרחיו ראמוס הספיק לה לניצחון 0:1. לרוע מזלה, מה שהעיב על חגיגת שלוש הנקודות החשובות הם שוב אותם קולות הטוענים שצוות השיפוט סייע לה לנצח.

אחת מההחלטות הייתה לא להעניק לבילבאו פנדל למרות שסרחיו ראמוס דרך על ראול גרסיה ברחבה. "השופטים לא יהיו אלה שיזכו או יאבדו אליפות, צריך להסתכל על השחקנים. השופטים כאן כדי לעזור למשחק, לפעמים הם צודקים ולפעמים לא", הכריז קפטן ריאל. "דרכתי קלות על הנעל של ראול גארסיה, אבל הייתי עם הגב אליו ככה שאני לא חושב שזה נחשב משהו".

בעוד ראמוס הודה בביצוע עבירה, אבל גם שמר על דיפלומטיות באשר לטענות מצד שחקני בילבאו, זינדין זידאן אמר את אשר על ליבו. "נמאס לי שאנחנו מדברים כל הזמן על אותו דבר, זה מרגיש כאילו אנחנו תמיד מנצחים בזכות השופטים", התרעם המאמן והוסיף: "מגיע לריאל מדריד יותר כבוד מזה ולשחקנים על מה שהם עושים על כר הדשא, אבל זה לא ישתנה ואנחנו יודעים את זה".

ובינתיים, ריאל נמצאת בדרך הבטוחה לאליפות ספרד ראשונה אחרי שלוש שנים וראמוס דרוך: "יש לנו עוד 11 גמרים ואנחנו חייבים ללכת ממשחק למשחק. השגנו שלוש נקודות חשובות בלחץ על ברצלונה ולמזלנו אנחנו תלויים בעצמנו".

נחזור ליכולת של ראמוס על המגרש. קפטן ריאל מדריד המשיך בכושר הנהדר שלו מאז חידושה של "לה ליגה", עם חמישה שערים בשבעה משחקים. ההתפלגות: שלושה פנדלים, בעיטה חופשית אחת ושער שדה אחד.

בסך הכל, הבלם המשיך בכושר הנהדר שלו מהנקודה הלבנה עם פנדל 22 ברציפות שהבקיע. בסך הכל, ראמוס דייק ב-31 מתוך 35 הפנדלים האחרונים שבעט - 88.5% הצלחה.

בברצלונה, שלפני המשחק מול ויאריאל, ראו את יריבתם מגדילה את הפער לשבע נקודות בפסגה, עקצו על החלטת השיפוט. קשר הבלאוגרנה, ארתורו וידאל, אף פרסם סטורי שבו פרסם אימוג'י צוחק כלעט על ההחלטה לשרוק פנדל לבלאנקוס.