"ביקורות? ריאל המועדון החשוב בהיסטוריה"

זידאן לקראת המשחק מול אלאבס: "שכל אחד יחשוב מה שבא לו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.20 - 18:15
תחילת כתבה

ריאל מדריד צריכה חמש נקודות כדי לזכות באליפות ספרד בפעם ה-34, ומחר (שני, 23:00) היא תוכל לזכות בשלוש מהן ולרשום ניצחון תשיעי ברציפות, כשתתארח אצל גרנאדה במסגרת המחזור ה-35.

בשבועות האחרונים, מוליכת הטבלה ספגה לא מעט ביקורות, הן על יכולתה והן על העובדה שהחלטות של ה-VAR היו לטובתה, אך את זינדין זידאן זה לא ממש מעניין. "כל אחד יכול לחשוב מה שהוא רוצה", אמר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק. "אני לא מתערב בדעות של אחרים. מה שאנחנו עושים זה לתת הכל במגרש ואנחנו מתאמצים בכל יום. זה מה שמעניין אותי".

ומה לגבי היכולת? "לא מפריע לי שאומרים דברים, לכל אחד יש דעה והחובה שלנו היא להראות בכל משחק שאנחנו טובים. כל אחד יכול להביע את דעתו, וריאל מדריד תישאר ריאל מדריד, המועדון החשוב בהיסטוריה. זה לא דבר שהולך להשתנות".

אחרי שסבלה מחוסרים בהגנה נגד דפורטיבו אלאבס, ריאל מדריד תהנה מחר מחזרתם של סרחיו ראמוס ודני קרבחאל ששבו מהשעייה. לעומתם, נאצ'ו ומרסלו הפצועים בחוץ, כמו גם חאמס רודריגס ומריאנו מסיבות מקצועיות.

פרלאן מנדי ימשיך לפתוח בצד שמאל של ההגנה, ואחרי שנבחר לאיש המשחק נגד אלאבס, זידאן התייחס ליכולתו: "מנדי לא מפתיע אותי. הוא היה בקשה שלי מהמועדון. הוא שחקן מוכשר מאוד וצעיר. אי אפשר להשוות אותו למרסלו, כי מרסלו זה מרסלו ומנדי זה מנדי, שמראה שהוא שחקן לריאל מדריד".

זידאן נשאל על הכושר הטוב של שחקניו בשלב הזה של העונה, והחמיא למאמן הכושר שלו גרגורי דופון: "הוא מאמן כושר טוב מאוד, ויש במועדון אנשים שעובדים טוב. הוא הגיע השנה ועושה עבודה גדולה. זה השבוע האחרון ויש משחקים גדולים. זה השבוע הקשה מכולם והחשוב ביותר. כל הקבוצות משחקות על משהו, ואנחנו נשקיע את כל האנרגיה הגדולה בעולם במשחק מחר".