ארתור הודיע לברצלונה: לא אחזור לקבוצה

דיווח: הקשר הברזילאי החליט באופן חד צדדי לסיים את הקשר מוקדם מהצפוי, ולא ישוב לקראת חידושה של ליגת האלופות ב-8 באוגוסט. המועדון יעניש?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.07.20 - 21:14
תחילת כתבה

מאס בהתנהלות כלפיו. ארתור, שנרכש על ידי יובנטוס לקראת העונה הבאה ומאז "נמחק" על ידי קיקה סטיין (אולי גם בהוראה מגבוה), הודיע לראשי ברצלונה כי הוא לא מתכוון לחזור לסגל לקראת חידושה של ליגת האלופות, כך על פי דיווח ב"ספורט" הקטאלוני.

  • ב-8 באוגוסט, בשידור ישיר בערוץ הספורט: ברצלונה מול נאפולי בשמינית גמר האלופות

הקשר הברזילאי עדיין מחזיק בחוזה בברצלונה - עד אשר עונת 2019/20 תסתיים באופן רשמי - והוא למעשה החליט באופן חד צדדי לסיים את ההתקשרות עם המועדון. על פי הדיווח, ארתור, ששוהה בימים אלה בברזיל, אחרי חופשה קצרה באיביזה, מסר את הודעתו בשיחת טלפון.

עוד עולה מהדיווח, כי ראשי המועדון הזהירו את ארתור כי הוא למעשה מפר את חוזהו - דבר שעלול לגרור עונשים חמורים. השחקן, מצידו, מוכן לקבל על עצמו את ההשלכות ולא מתכוון, נכון לעכשיו, להצטרף שוב לסגל של ברצלונה. סגנית אלופת ספרד תפגוש את נאפולי ב-8 באוגוסט למשחק הגומלין בשמינית גמר ליגת האלופות.

ארתור, כאמור, "נמחק" לחלוטין מהרוטציה של קיקה סטיין מהרגע שמעברו ליובנטוס בעונה הבאה הפך רשמי. שישה משחקים קיימה בארסה אחרי ההודעה - והברזילאי לא זכה לשחק אפילו דקה, ובחלק מהמשחקים כלל לא נכלל בסגל. מנגד, אגב, מיראלם פיאניץ' - הצד השני של הטרייד - המשיך לשחק כרגיל במדי יובנטוס.