מחטף העונה? "לאוטרו מרטינס סיכם בריאל מדריד"

דיווח: למרות המאמצים של ברצלונה, החלוץ נוטה לכיוון היריבה. על פי הדיווח, החלוץ צפוי להרוויח 8 מיליון יורו לעונה, אחרי שהסוכניו הגיעו להבנות עם המועדון. בריאל מכחישים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.09.20 - 13:59
תחילת כתבה

האם העסקה הגדולה של הקיץ נרקמה מתחת לאף של כולם? בספרד מדווחים היום (שני) כי אחרי קיץ שלם שבו ברצלונה רדפה אחרי לאוטרו מרטינס, החלוץ הארגנטינאי סיכם דווקא בשורות היריבה הגדולה, ריאל מדריד. ע"פ הדיווח, אינטר רצתה להשאיר זאת בסוד, על מנת שלא למנוע את רכישתו של הקשר ארתורו וידאל, שצפוי לנחת במילאנו בימים הקרובים.

בנוסף, מנסים לשרטט גם את מתווה העסקה: אחד אפשרי יכלול ככל הנראה סכום העברה של 100 מיליון יורו, בתוספת העברתו של לוקה יוביץ' (שעבר רק בקיץ שעבר לשורות מדריד מאיינטרכט פרנקפורט) לסאן סירו. ב"מונדו דפורטיבו" גם טוענים, כי באמצעות הכסף שייכנס מעסקה שכזו, תוכל אינטר להנחית בשורותיה את אנגולו קאנטה, קשרה המהולל של צ'לסי. בריאל, אגב, מכחישים מכל וכל.

לאוטרו בן ה-23 שגדל בראסינג קלוב, עבר לשורות אינטר רק לפני שנתיים, אבל כבר הספיק לעשות כותרות: בשנתיים שלו במילאנו, הוא הבקיע 30 שערים ב-84 הופעות (21 בעונתו האחרונה). כעת, ע"פ כל ההערכות, הוא עומד להדהים את העולם, ולהצטרף לקבוצה של זינדין זידאן.

בינתיים, בספרד דיווחו שזידאן לא מודאג בכלל מעודף המשקל של אדן הזאר. על פי הדיווח, מאמן ריאל משאיר את העבודה בעניין הקרסול שלו, שם נפצע כמה פעמים בעונה האחרונה, לצוות הרפואי. המסר של זידאן לצוות הרפואי הוא שאין לחץ וכרגע המצב של הקרסול בסדר, אבל בסנטיאגו ברנבאו עובדים כדי לחזק אותו.