זידאן: "הסגל לא סגור, הכל יכול לקרות"

מאמן ריאל לקראת סוסיאדד: "לא היו לי שום בעיות עם בייל"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.09.20 - 17:44
תחילת כתבה

אחרי שקיבלה שבוע נוסף של מנוחה בעקבות השתתפותה בליגת האלופות, ריאל מדריד תפתח מחר (ראשון, 22:00) רשמית את עונת 2020/21 ב"לה ליגה" ובמסע להגנת האליפות, כשתתארח באנואטה אצל ריאל סוסיאדד.

אם תשאלו את זינדין זידאן, המטרה ברורה - אליפות שנייה ברציפות: "אנחנו מתכוננים לזה. הדרישות של המועדון הענק הזה לא משתנות ואנחנו יודעים שאנחנו צריכים להתכונן כדי לעשות את הטוב ביותר שלנו. בכל שנה זה יותר קשה כי הקבוצות משתפרות".

באלופת ספרד לא עסקו ברכישות הקיץ, אלא בלא מעט מכירות והשאלות, והבולטת שבהן היא זו של גארת' בייל לטוטנהאם. למרות הדיווחים והשמועות, המאמן הצרפתי הכחיש שהיה לו סכסוך עם הוולשי: "זה פוגע שאומרים שהוא הלך באשמתי, כי זה לא נכון. המצב יותר מורכב מזה".

"מה שאני יכול לומר זה שלא היו לנו בעיות אחד עם השני", המשיך זידאן. נכון שהוא לא שיחק כמו שהיה צריך, אבל זה מסיבות אחרות. אני מאחל לו את הטוב ביותר. לא דיברתי איתו, אבל מה שהוא עשה אצלנו יוצא מהכלל. אין מה לפקפק בזה, כי הוא זכה בהרבה תארים והראה איכויות. אלה החיים, וכרגע בייל שחקן שלנו. זה נושא שצריך להיסגר ולא נדבר על זה".

ומה לגבי סרחיו רגילון, שגם הוא בדרך לתרנגולים? "קודם כל אני רוצה לברך אותו על העונה הנהדרת שלו עם סביליה. יש לנו שני שחקנים בעמדה שלו, ואין לי מקום בשבילו בסגל. אני מאחל לו את הטוב ביותר".

הפנים החדשות בסגל יהיו של מרטין אודגור, שחזר מהשאלה באותה ריאל סוסיאדד שיפגוש מחר, עשוי לערוך בכורה מחודשת במדים הלבנים, והמאמן החמיא לו: "הוא שחקן שלנו ויש לו איכויות, ולכן הוא חזר. פה נמצאים הטובים ביותר והוא יכול להיות שחקן חשוב מאוד בסגל".

מי שייעדרו הם אדן הזאר ומרקו אסנסיו, שעדיין לא כשירים לחלוטין: "אני לא יכול להגיד מתי אדן יחזור, רק שהוא מרגיש טוב יותר. הדבר החשוב ביותר זה איך הוא מרגיש, והוא מאה אחוז. יש זמן, אנחנו רק מתחילים את העונה. גם מרקו מרגיש הרבה יותר טוב,  אבל כמו תמיד נהיה זהירים וכשהוא יהיה מוכן הוא יחזור אלינו".

לסיכום, אם תשאלו את המאמן, הרבה דברים יכולים לקרות עד סיום חלון ההעברות. "הסגל לא סגור, הכל יכול לקרות על ה-4 באוקטובר. מה שחשוב זה שכל השחקנים שלנו מוכנים. יוביץ'? אני לא חושב שהוא יעזוב".

בעקבות ההעדרויות הרבות, מי שצפוי לאייש מחר את ההתקפה של אלופת ספרד הוא כמובן כרים בנזמה, לצד שני הברזילאים הצעירים, ויניסיוס ג'וניור ורודריגו.