אודגור נמצא שלילי לקורונה בבדיקה החוזרת

חדשות טובות לריאל: כל הסגל חזר לאימונים מלאים לפני בטיס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.09.20 - 10:44
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

חדשות טובות לריאל מדריד. לאחר שהלילה (בין שלישי לרביעי) דווח כי מרטין אודגור נמצא חיובי לקורונה, השחקן הנורבגי, שפתח בהרכב מול ריאל סוסיאדד, נמצא שלילי בבדיקה החוזרת, כך מדווחים הבוקר בספרד. לאור המידע החיובי, הבלאנקוס יחזרו לאימונים מלאים בסגל מלא לקראת בטיס, לאחר שכל השחקנים קיבלו גם הם תשובה שלילית.

זו היתה בכורה לא ממש מוצלחת עבור האלופה: ריאל מדריד פתחה את העונה רק עם 0:0 מול סוסיאדד, בו הפגינה יכולת מאכזבת למדי. ובאין כדורגל של ממש, תשומת הלב של התקשורת הופנתה לחילופים של זינדין זידאן: מתוך ארבעת החילופים בהם השתמש, בשניים בחר להעלות שני שחקני נוער מהקאסטיליה - מרווין בן ה-20 וסרחיו אריבאס בן ה-18, על חשבונם של בורחה מיוראל, ובעיקר על חשבונו של לוקה יוביץ' הסרבי - שרק בקיץ הקודם הגיע תמורת 60 מיליון יורו.

ההחלטה הרימה לא מעט גבות בתקשורת הספרדית, כולל ספקולציות על כך שזידאן "לא מרוצה מהסגל שיש לו", ו"שלח מסר להנהלה". לזידאן, מצידו, היה הסבר להחלטות: "לא רציתי לשנות את המערך עם הכנסת חלוץ נוסף. אם הייתי עושה זאת, הייתי צריך להוציא את בנזמה, אבל הוא שיחק טוב. הייתי מעוניין לשמור על שני השחקנים בכנפיים". למרות הפתיחה הדי מאכזבת, המאמן נשמע אופטימי: "אני שמח מהמשחק. באופן כללי מה שעשינו, היה טוב: גם מבחינה הגנתית וגם התקפית".

למעשה, הבלאנקוס כבר קצת התרגלו למשחקי בכורה מאכזבים בלה ליגה, לאחר שבשמונה השנים האחרונות, הקבוצה מהבירה לא הצליחה לנצח ב-5 עונות מתוכן. זו הפעם השישית בהיסטוריה של המועדון המעוטר בספרד שהיא מסיימת את מחזור הפתיחה בליגה עם 0:0. הפעם האחרונה שזה קרה היה ב-2015, כאשר מי שעמד על הקווים היה רפא בניטס.

זידאן הדגיש את הצד ההגנתי, כשפירגן לרפאל וראן על ההופעה הטובה, במשחק הרשמי הראשון מאז הערב נוראי שלו בהדחה מליגת האלופות. "מה שקרה נגד מנצ'סטר סיטי עבר", אמר המאמן, שהוסיף: "השחקנים עבדו מצוין בהגנה וסוסיאדד הצליחה להגיע רק להזדמנות אחת, אז אני מרוצה. המשימה עכשיו לשפר את ההתקפה".

על אותה הזדמנות עליה דיבר זידאן, מי שסייע לריאל לא לספוג הוא כמובן טיבו קורטואה. הושער הציל איום של אלכסנדר איסאק. ההדיפה הזו של השוער הבלגי הובילה אותו לנתון מטורף: קורטואה עצר 23 מ-25 ההזדמנויות שבעטו לו למסגרת.