דיווח: ברתומאו חושש מדבריו של סוארס

החלוץ ייפרד מברצלונה במסיבת עיתונאים, והנשיא בכוננות. וגם: איך הגיב מסי לעזיבה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.09.20 - 01:31
תחילת כתבה

אחרי שמועות, דיווחים וכמה סיבוכים, בשעת לילה מאוחרת זה הפך לרשמי: לואיס סוארס עזב את ברצלונה אחרי שש שנים וחתם לשנתיים באתלטיקו מדריד. היום (חמישי), החלוץ האורוגוואי צפוי לקיים מסיבת עיתונאים בקאמפ נואו שבה ייפרד מהמועדון והאוהדים, ובספרד עוצרים נשימה מציפייה.

על פי דיווח של העיתונאי ז'וזפ פדררול, מי שמודאג במיוחד מהדברים שיגיד סוארס בן ה-33 הוא ז'וזפ מריה ברתומאו. נשיא ברצלונה המושמץ לא רק הערים קשיים על עזיבתו של החלוץ, שרונאלד קומאן הודיע לו שהוא לא בתוכניות, אלא עשה חיים קשים גם לליאו מסי, חברו הטוב של האורוגוואי, ויהיה מעניין לראות אם תהיה לכך התייחסות במסיבת העיתונאים.

בנוסף, בתקשורת הספרדית קיימות לא מעט תהיות לגבי אותה מסיבת עיתונאים: האם היא תכלול את ברתומאו, איך לואיס סוארס יתייחס אליו אחרי אירועי החודש האחרון, והאם מסי יבוא להיפרד מחברו הטוב, שהיה הפרטנר שלו בהתקפה הקטלנית של הבלאוגרנה? את התשובות כנראה שנדע בהמשך היום.

אתמול פורסם שסוארס הגיע למתחם האימונים של ברצלונה כדי לקחת את החפצים שלו ולהיפרד מחבריו השחקנים, והעיתונאי חוסה אלבארס פרסם שהחלוץ העביר שני מסרים לחבריו: בראשון, הבהיר כי מעולם לא רצה "לנטוש את הספינה", אלא שקומאן הבהיר לו שהוא לא בתוכניות, ולא הייתה לו שום אפשרות להמשיך. בנוסף סיפר האורוגוואי שאלה היו השנים הטובות בקריירה שלו והוא אסיר תודה. לאחר מכן, נפרד מכל אחד בחיבוקים, כאשר הפרידה ממסי ומג'ורדי אלבה הייתה הכי אמוציונלית.

ואיך מרגיש מסי? על פי אלבארס, הכוכב עצוב מאוד, ואף מדובר באחד הימים העצובים בקריירה שלו. הוא מרגיש בודד במיוחד מאחר שאל עזיבתו של ארתורו וידאל לאינטר הצטרפה גם הפרידה מסוארס, והשניים היו חבריו הטובים ביותר בקבוצה. במקביל, הקפטן מרגיש שאיבד את הכוח שלו בחדר ההלבשה לטובת "הקליקה הצרפתית" שכוללת את אנטואן גריזמן, עוסמאן דמבלה וסמואל אומטיטי.