הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"נקמה ישראלית": בסביליה מתגעגעים לדאבור

תגובות האוהדים והקשר בין הצ'יפ ל-2:1 לבאיירן בסופרקאפ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.09.20 - 12:51
תחילת כתבה

לפני שנה, מואנס דאבור קיווה לתקוע יתד בליגה הספרדית ולהפוך לחלוץ הקבוע של סביליה, אבל המציאות הכתה בפניו ואחרי חצי עונה עזב אותה לטובת הופנהיים. אין זה סוד שהחלוץ לא קיבל מספיק קרדיט במועדון האנדולסי, שאוהדיו צפו בו מבקיע בצ'יפ גאוני מול מנואל נוייר ב-1:4 על באיירן מינכן.

בסביליה, כמובן, לא נשארו אדישים לשער של החלוץ ונראה שהקהל מבין את גודל הפספוס. "לא יכולנו לטעות יותר כשרואים את דאבור מבקיע ככה מול נוייר", צייץ אוהד. אוהד אחר, צייץ מחדש את פוסט ההפסד של באיירן מינכן וכתב: "שימו לב מי הבקיע את השער השני מול הקבוצה שניצחה אותנו בסופר קאפ. נקמה ישראלית".

באופן קוסמי, השער של דאבור הגיע בדיוק שלושה ימים לאחר שסביליה עצמה נכנעה 2:1 לבאיירן מינכן בסופר קאפ האירופי. בתקשורת האנדלוסית מצאו דמיון בין הביצוע של החלוץ לרגע אחד במשחק בבודפשט: ההחמצה של אן נסירי באחד על אחד מול נוייר בדקה ה-87 שמנעה מקבוצתו לכפות הארכה.

"בראשון, באיירן התמודדה מול הופנהיים ומי שהכניע את נוייר הוא מואנס דאבור. הישראלי ניצל מצב של אחד על אחד מול השוער הגרמני והבקיע בצ'יפ איכותי", נכתב ב-"eldesmarque". "המצב הזה היה דומה לזה של אן נסירי, אבל הסוף היה שונה מאוד".

צפו בתקציר הסופר קאפ ובהחמצה המדוברת של אן נסירי>>>