מכה לריאל: נותרה ללא מגן ימני בסגל

אודריוסולה ייעדר שבועיים. זידאן שלל את הגעת אוואר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.10.20 - 17:34
תחילת כתבה

אחרי שני ניצחונות דחוקים בשבוע החולף, על בטיס ועל ויאדוליד, ריאל מדריד תתארח מחר אצל לבאנטה במסגרת המחזור החמישי בלה ליגה, במטרה להמשיך במומנטום בחיובי.

הבעיה הגדולה של אלופת ספרד לקראת המשחק הוא בצד ימין של ההגנה. אחרי שהתבשרה השבוע שדני קרבחאל צפוי להיעדר כחודשיים, היום הודיעה שגם מחליפו, אלברו אודריוסולה, סובל ממתיחה בשריר התאומים ברגל שמאל. המשמעות היא שהוא צפוי להעדר בין שבועיים לשלושה שבועות, ועד אז, לזינדין זידאן לא יהיה מגן ימני טבעי בסגל.

השניים מצטרפים לרשימת הפצועים שכוללת גם את אדר מיליטאו, טוני קרוס וכמובן אדר הזאר, וזידאן התייחס לכך במסיבת העיתונאים: "אני לא מודאג מהפציעות, אבל לא אוהב את זה. אני מודאג יותר עבור השחקנים שנפצעו. אנחנו נעשה צעד קדימה עם השחקנים שעומדים לרשותנו". מי שמועמדים לאייש את העמדה מחר הם לוקאס ואסקס, שמתופקד בדרך כלל כשחקן כנף, נאצ'ו שמשחק בכל עמדות ההגנה, והמגן השמאלי פרלאן מנדי שעשוי לעבור ימינה.

למרות הדיווחים האחרונים בצרפת, זידאן שלל את הדיווחים על הגעתו של חוסם אוואר מליון: "אני לא יודע לגבי הידיעות עליו. הוא שחקן נהדר, אין ספק. אולי יום אחד הוא יוכל לשחק בריאל מדריד, אבל כרגע יש לי את הסגל הקיים ואנחנו ממשיכים הלאה עם השחקנים שיש לנו".

המאמן התייחס גם לאפשרות שיבצע רוטציה לשחקנים הוותיקים בסגל, כמו סרחיו ראמוס ולוקה מודריץ': "הם נמצאים בשנות השלושים שלהם, יכולים לשחק עוד שש או שבע שנים. זה לא עניין של גיל, זו דרך חשיבה על איך לנצל את הסגל ואלה שנבחרים, מחויבים לעשות את מה שאני רוצה מהם. אני יודע ששחקנים לא מרוצים כשהם לא משחקים, ולהוציא שחקנים מהסגל זה החלק הכי קשה בתפקיד".

"תמיד מדברים על זה", התייחס זידאן לניהול הסגל שלו. "אבל אני עושה את אותו דבר מאז שהגעתי לפה כמאמן. כדי לזכות בתארים לא משחקים רק בשלושה משחקים, אלא 60 או 65 בעונה. אנחנו צריכים את כל מה שיש לנו. הרבה אממנים עושים את זה. אני תמיד מדבר על זה עם השחקנים על זה".