"תודה שהרסת את המועדון": קונדוגביה תוקף

ביקורת חסרת תקדים של קשר ולנסיה כלפי הנהלת הקבוצה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.10.20 - 11:57
תחילת כתבה

הבלאגן בוולנסיה נמשך. אחרי שחאבי גראסיה שקל להתפטר וחזר בו אחרי פגישה עם ההנהלה, הגיע תורו של ג'פרי קונדוגביה לשפוך רפש בפומבי כלפי נשיא המועדון אניל מורטי.

"אחרי שהרסת פרוייקט שאפתני, הולכת שולל את המאמן, עכשיו הגיע התור שלי. תודה לך, אניל מורתי", כתב הקשר האפריקאי ברשת האינסטגרם. על פי הדיווחים, עשוי קונדוגביה לעבור לאתלטיקו מדריד בעקבות חוק המקנה לקבוצה להחתים שחקן בתום מועד ההעברות לאחר שאיבדה את תומאס פרטיי לארסנל. הגנאי עבר בסעיף שחרור ולכן המעבר של קונדוגביה יכול להתבצע.

לקונדוגביה היתה הצעה מקבוצת פרמיירליג יום לפני שנסגר חלון ההעברות והתסכול שלו הוא כנראה מכך שלא קיבל אור ירוק לעזוב. סעיף השחרור שלו עמד על 80 מיליון יורו, אבל ייתכן ויימכר בפחות לאתלטיקו מדריד, שלפי שעה מעדיפה לשאול את השחקן ולא לקנות אותו.

כזכור, ולנסיה שיחררה הקיץ שחקנים ב-60 מיליון יורו, כולל רודריגו ללידס, דני פארחו ופרנסיס קוקלאן לוויאריאל ופראן טורס למנצ'סטר סיטי. הבעלים פיטר לים לא ביצע שום רכש, למרות הבטחות למאמן החדש חאבי גראסיה, ששקל את עתידו בעקבות המצב הרעוע.

במארקה פרסמו כי ברשתות החברתיות הולך וגובר הזעם של האוהדים נגד לים ומורתי, בעקבות ההתנהלות הגרועה בחלון ההעברות והפיכת הקבוצה ללא תחרותית.