למה הוא חיכה? התקשורת הקטאלנית תקפה את קומאן

מאמן בארסה ספג אש על ניהול המשחק בהפסד 3:1 לריאל מדריד. בספרד סימנו את הבדלי הרמות בין מודריץ' וקרוס לציוות של בוסקטס ודה יונג במרכז המגרש. וגם: ה"יובש" ממנו סובל ליאו מסי במשחקי הקלאסיקו. התקשורת הספרדית מסכמת ערב נורא של הבלאוגרנה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.20 - 20:50
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

עם כמה שזה אבסורד לומר זאת, אחרי השבוע הקשה שעבר על ריאל מדריד, בו היא הפסידה לקאדיס ושחטאר דונייצק בליגת האלופות, אפשר להגיד שזינאדין זידאן קיבל יריבה בהזמנה, כשקבוצתו ניצחה היום (שבת) 1:3 את ברצלונה.

 • ראמוס: "ככל שנעשה קשה, כך אנו מאוחדים יותר"
 • "שום החלטת VAR לא היתה לטובתנו העונה"
 • "המלך עוד כאן": הרשת חגגה עם ראמוס וריאל
 • נקודת זכות: ראמוס לא מפספס פנדלים
 • ב"מונדו דפורטיבו" הגדירו את המשחק היוקרתי כ"קלאסיקו המוזר ביותר והכי חסר נשמה בהיסטוריה". על אף ההפסד הכואב, ברשת הקטאלונית מצאו גם נקודת אור, כאשר טענו שאין ספק שבארסה הציגה משהו שונה מהשנים האחרונות, שיחקה עם הרבה תשוקה והציגה שיטות שונות, אך הסיומת פשוט לא הייתה.

  מכאן הביקורת לעברו של רונאלד קומאן עלתה: "לא ברורה ההחלטה להכניס שחקנים כמו עוסמן דמבלה, טרינקאו ואנטואן גריזמן, רק עשר דקות לסיום, כאשר ברור שיש בעיה ברגל המסיימת של הקבוצה", נכתב במונדו, אשר די מזוהה עם ברצלונה.

  אגב, זהו הסופר קלאסיקו הרביעי ברציפות שליאו מסי לא מצליח לכבוש. הפעם האחרונה שמצא את הרשת הייתה בעונת 2017-2018.

  ב"לה ואנגרדיה" הקטאלוני גם הביעו את דעתם על הקלאסיקו. לטענתם, אין מה להתרגש מההפסד. לאור העובדה שקומאן שיתף שני שחקנים בני 17 (פדרי ופאטי), מדובר בשינוי חיובי, אך יקח זמן עד שיקצור פירות.

  עוד הוסיפו כי זינאדין זידאן ידע לנצל את המצב היטב, כאשר "שוב הוכיח שהקבוצה לו מגיעה למאני טיים". שחקנים כמו טוני קרוס ולוקה מודריץ' הם קריטיים למשחקים מהסוג הזה, ומול פרנקי דה יונג וסרחיו בוסקטס, זה לא כוחות.