"זועק לשמיים": האוהדים נגד הוצאת וייסמן

בוויאדוליד זעמו על החילוף של החלוץ: "המאמן חייב לעוף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.10.20 - 17:04
וייסמן. האוהדים רוצים אותו במגרש (Getty)
וייסמן. האוהדים רוצים אותו במגרש (Getty)
תחילת כתבה

הדברים עדיין לא מצליחים להתחבר לשון וייסמן בריאל ויאדוליד. החלוץ הישראלי אומנם פתח סוף סוף בהרכב של סרחיו, בפעם השנייה בלבד העונה, אך שיחק 24 דקות בלבד, דבר שעורר את זעמם של לא מעט אוהדים ברשתות החברתיות.

הסיבה לחילוף המוקדם הייתה שהמגן השמאלי, נאצ'ו מרטינס, הורחק כבר בדקה ה-21, והמאמן הכניס שחקן הגנה נוסף, ראול גרסיה, שעלה מהספסל במקום הישראלי בדקה ה-24. רבים מהאוהדים לא אהבו את העובדה שהחלוץ שיצא היה דוורא וייסמן, ולא סרג'י גווארדיולה.

"תהיה חזק. אתה לא מבין לאן הגעת. צייץ אחד האוהדים. "רק סרחיו והפנאטים שלו מבינים איך נטל כמו גווארדיולה משחק לפניך. אני איתך. אתה תביא לנו הרבה שמחה, כוכב". אוהד אחר צייץ: "אי אפשר להיות פחות הוגנים מזה עם שון וייסמן. השבוע אין תירוצים".

עבור אחרים, המהלך היה קש ששבר את גב הגמל בנוגע לאמון במאמן: "להוציא את וייסמן? עם כמה שהגנתי על סרחיו, זה בלתי אפשרי". אחרים היו נחרצים יותר: "וייסמן יצא. לא משנה אם ננצח או לא, סרחיו חייב לעוף. תודה ולהתראות".

"בעשרה שחקנים אי אפשר להרשות לעצמנו לשחק עם חלוץ שמשחק בהליכה", צייץ אחד האוהדים, ואחר הגיב לו: "זה זועק לשמיים. וייסמן לפחות מבטיח לחימה על כל כדור".