"איסקו נשאר בריאל": ההצהרה של זידאן

המאמן שלל עזיבה. על התיקו: "איבדנו 2 נקודות, זה מרגיז"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.11.20 - 08:42
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

גם פגרת הנבחרת לא עזרה לריאל מדריד על מנת להתאושש מהתבוסה לוולנסיה לפני שבועיים. הבלאנקוס התארחו ביום שבת אצל ויאריאל וחזרו עם נקודה בלבד לבירה הספרדית לאחר 1:1. מריאנו דיאס שקיבל הזדמנות נדירה בהרכב כבש כבר אחרי 2 דקות, אבל פנדל מוצלח של ג'רארד מורנו קבע את תוצאת הסיום (76).

ללא סרחיו ראמוס, קאסמירו וכרים בנזמה, הקבוצה של זינדין זידאן רחוקה שלוש נקודות מריאל סוסיאדד ואתטיקו מדריד - לה משחק חסר - שבפסגה. כל זה וביום רביעי הבלאנקוס יתארחו בסן סירו למפגש חשוב מאוד מול אינטר בליגת האלופות.

"איבדנו שתי נקודות. זה מרגיז אותי בגלל המאמץ שהשקענו", אמר בסיום זינדין זידאן. "הגיע לנו יותר. שלטנו במשחק ובמהלך אחד הם השוו. זה יכול לקרות בכדורגל. היה לנו צ'אנס לקחת שלוש נקודות, חבל".

המאמן דיבר על השמועות על עזיבה של איסקו בינואר: "אין בזה כלום. אנחנו לא מתכוונים לדבר על אלה שכאן. איסקו נשאר וזהו". יש לציין שלמרות מכת הפציעות, הקשר הספרדי התחיל את המשחק על הספסל ונכנס כמחליף בדקה ה-65.

לסיכום, זידאן נשאל על כושרו על אדן הזאר, שבעצמו פתח בהרכב והשלים 65 דקות: "הוא כאן, הוא שיחק. זה נכון שהוא לא שיחק במשך זמן רב ובמשחק אתה צריך לנהל את הדקות טוב. אבל הוא מעורב והוא בסדר".