הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליונל מסי: המספרים הרעים מול אתלטיקו מדריד

בתקשורת הספרדית ניתחו את היכולת של הפרעוש, שאיבד 23 כדורים מול אתלטיקו, וכן ביקרו אותו על כך שרשם 36 מסירות מדויקות בלבד: "נתונים הזויים לרמתו, נראה מרוחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.11.20 - 11:45
תחילת כתבה

מי היה מאמין שנגיע לחודש נובמבר ונראה נתון שכזה - ברצלונה עם פתיחת העונה הכי גרועה שלה בליגה הספרדית מאז עונת 1991/92. האמת? רבים דווקא כן האמינו לנוכח כל הצרות והסאגות הבלתי נגמרות במועדון בשנה האחרונה. 11 נקודות מ-24 אפשריות ומקום עשירי בטבלה אחרי שמונה משחקים, זה הכל התוצר הסופי של מה שקרה בקיץ ובחודשים שאחרי.

אחד הנושאים המרכזיים שמדוברים כרגע בעקבות התוצאות הרעות של הקטאלונים, זה היכולת של ליונל מסי. כזכור, הארגנטיני היה קרוב לעזיבה, אך בסופו של דבר נשאר כדי להשלים את החוזה שלו במועדון, וייתכן שבקרוב מאוד (כשיתאפשר לו בחלון של חודש ינואר), הוא ינסה לחתום בקבוצה אחרת, אולי מנצ'סטר סיטי כדי להתאחד עם פפ גוורדיולה. אבל בינתיים הוא משחק כדורגל, ומהמשחק אתמול (שבת) מול אתלטיקו מדריד נראה שלא כל כך הולך לו, ועל כך הוא גם סופג לא מעט ביקורת.

בכלי התקשורת בספרד קטלו את מסי על ההופעה החלשה שלו בהפסד 1:0 אמש, כשציינו כי הוא איבד לא פחות מ-23 כדורים בוונדה מטרופוליטאנו, וכן מסר 36 מסירות מדויקות בלבד (נתון נמוך מבחינתו). "אלה נתונים הזויים לרמתו", נכתב ב"אס". "מה שמטריד זה גם שפת הגוף שלו בסוף המשחק, ירד לחדר ההלבשה בצורה שנראית כאילו הוא מקבל את ההפסד כמובן מאליו. הוא היה עקבי יום אחרי יום למשך עשור שלם, וכעת הוא נראה מרוחק מאוד".

עוד נכתב על הפרעוש: "את זה שמסי הרגיש שהוא תמיד הבעיה של ברצלונה כולם הבינו, אבל כעת הבעיה המרכזית שלו זה שהצרות מגיעות גם לדשא עצמו. הוא התהלך מול אתלטיקו. ברצלונה צריכה ממנו הרבה יותר מרק גולים. הוא מרגיש חסר אונים שהחברים שלו עזבו, אבל הקבוצה צריכה מנהיג, קפטן, מישהו שיהווה דגל וישמש דוגמא".