הפצוע הבלגי: המספרים המזעזעים של הזאר

חוסר מזל משווע: כוכב ריאל נפצע שבע פעמים ב-16 חודשים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.11.20 - 09:21
תחילת כתבה

המזל הרע ממשיך לרדוף את אדן הזאר. הכוכב הבלגי הדועך של ריאל מדריד נפצע אתמול (שבת) בהפסד 2:1 לאלאבס ונאלץ לפנות את מקומו על הדשא כבר בדקה ה-27. הרופאים במדריד מדברים על פציעת שריר נוספת של מספר 7 בלבן שחווה את הפציעה מספר 7 שלו מאז נרכש מצ'לסי בקיץ הקודם ב-100 מיליון יורו.

בעונה הזאת, כבר אחרי שלושה חודשים, הזאר כבר סבל משלוש פציעות שונות, לא כולל שבועיים מהם נעדר מהמגרשים בעקבות שנמצא חיובי לנגיף קורונה. בסך הכל השתתף הזאר בשישה מ-14 המשחקים של מדריד העונה ונעדר לתקופה של 70 ימים. סטטיטיקה שכנראה תראה רע יותר לאחר אבחון מצבו הרפואי.

בעונה שעברה, שהייתה למעשה הראשונה של הבלגי במדריד, הזאר ספג לא פחות מארבע פציעות שונות, כולל פציעה אחת קשה בקרסול והוא נעדר בסך הכל מ-22 משחקים ו-229 ימים מחוץ למגרשים. הדבר המדהים הוא שמאז שהגיע לבירת ספרד, הזאר לא הצליח להשלים יותר מארבע משחקי ליגה ברציפות מבלי להיפצע.

בספרד חישבו שבמהלך 16 החודשים הראשונים, הזאר היה על המגרש רק 31.8 אחוז מהזמן, פחות מרבע הדקות המקסימליות וההשוואה לגארת' בייל נראית מתאימה מיום ליום.  בסך הכל יש לו 2 שערי ליגה ושישה בישולים ב-19 משחקים.