במזג אוויר קפוא: אתלטיקו תארח את סביליה

הטכנולוגיה במטרופוליטנו, ההכנות וההגעה הצפויה של דמבלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.21 - 19:59
(Atlético de Madrid)
(Atlético de Madrid)
תחילת כתבה

אתלטיקו מדריד, מוליכת הטבלה הספרדית, תפגוש ביום רביעי (22:30) את סביליה למשחק השלמה מהמחזור הראשון. החבורה של דייגו סימאונה מובילה על ריאל מדריד בנקודה ועל ברצלונה בארבע נקודות, כאשר במאזנה לא פחות משלושה משחקים חסרים. מיותר לציין שניצחונות במשחקי ההשלמה האלה יפתחו פער גדול מאוד בין הקולצ'ונרוס למועמדות האחרות לאליפות.

קל הקור הקיצוני בספרד השפיע באופן טבעי על ההכנות של הקבוצות, אבל במדריד מבהירים שהמשחק לא בסכנה. שחקני המארחת לא התאמנו מיום חמישי עד היום (שני) כקבוצה וערכו אימונים בביתם לאור מזג האוויר. למרות זאת, כר הדשא בוונדה מטרופולינו צפוי להיות במצב מעולה לאור הטכנולוגיה החדישה באצטדיון שהמיסה את השלג הרב שהצטבר. 11 מנורות חזקות הודלקו והעלו את הטמפרטורה באצטדיון, כאשר גם מתחת לדשא הודלק חימום ולמעלה מ-30 עובדים פינו את השלג מהמשטח. בזמן המשחק הטמפרטורה תצנח למינוס 3 מעלות. 

מעבר להכנות למשחק, באתלטיקו מחפשים גם לחזק את הקבוצה אחרי עזיבתו של דייגו קוסטה. לפי הדיווחים, מוסא דמבלה, חלוצה של ליון הצרפתית, יחתום בקרוב בשורות המועדון, כאשר גם סימאונה אישר את המהלך: "זה לא סגור, אבל ישנו מו"מ מתקדם מאוד".

בצד השני, סביליה ניצחה בשבעה מתוך תשעת המשחקים האחרונים בכל המפעלים ומגיעה לאחר ה-2:3 על ריאל סוסיאדד ביום שבת. האנדלוסים שאף הודיעו על הארכת חוזהו של המאמן ז'ולן לופטגי, יחפשו שלוש נקודות שיעלו אותם למקום הרביעי בטבלה.