"אוטופיה": המפגש המפתיע בין רונאלדו לפרס

בצל השיחות על הסופר-ליג, נשיא ריאל מדריד שוחח עם האקס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.21 - 11:35
תחילת כתבה

אין זה סוד שנשיא ריאל מדריד, פלורנטינו פרס, הוא אחד התומכים הבולטים ביותר בהקמת "סופר-ליג" אירופית, ונראה שהוא גם עושה צעדים בנושא. בספרד ובאיטליה פורסם שפרס המריא לאיטליה, שם נפגש עם יו"ר יובנטוס, אנדראה אניילי, שמכהן גם כנשיא התאחדות המועדונים האירופית.

על פי הדיווחים, הפגישה בין שניים מהאנשים החזקים כיום בכדורגל העולמי ארכה כשלוש שעות, והיא עסקה בעיקר במדיניות הכללית של הכדורגל האירופי ובהקמה של סופר-ליג אירופית, שתתחרה בליגת האלופות, מיזם שבאופן טבעי זוכה להתנקדות רבה מאופ"א ומראשי הליגות המקומיות.

כזכור, רק בחודש שעבר הכריז נשיא ריאל מדריד: "המודל של הכדורגל באירופה צריך חיזוק, וההשפעה של הקורונה הוכיחה את זה. כולם דוגלים ברפורמה בנוף התחרותי העולמי. לוח הזמנים עמוס מאוד ויש לכך השפעות על בריאות השחקנים. הרפורמה לא יכולה לחכות, למועדונים הגדולים באירופה יש מיליוני אוהדים, ואסור להפנות להם את הגב".

בנוסף, פרס ניצל את הזמן כדי לערוך פגישה מפתיעה גם עם כריסטיאנו רונאלדו. אחרי שהשניים נפרדו בטונים צורמים, העיתונאי הספרדי אדו אגירה, המקורב מאוד לפורטוגלי, סיפר שהשניים ניהלו שיחה חברית, ושהיחסים ביניהם נמצאים בשלב הטוב ביותר מאז שרונאלדו עזב את מדריד בקיץ 2018.

"נוכחותו של נשיא ריאל מדריד במתקני יובנטוס הייתה התפאורה המושלמת לקירוב ביחסים", נכתב ב"מארקה". "היחסים בין השניים נזילים, הם דיברו מספר פעמים בחודשים האחרונים, אבל רונאלדו מרגיש מזוהה עם ריאל. שני הצדדים לא מצאו את מבוקשם - זכיה בליגת האלופות - אבל איחוד ספורטיבי הוא בגדר אוטופיה בשלב זה. חלום. אבל מי יודע, לפעמים חלומות מתגשמים".