הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יש תחושה שווייסמן יכבוש עוד הרבה העונה"

לפני לבאנטה, בספרד החמיאו לחלוץ הישראלי של ויאדוליד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.21 - 12:14
שון וייסמן. בספרד מאמינים ביכולת שלו (Getty)
שון וייסמן. בספרד מאמינים ביכולת שלו (Getty)
תחילת כתבה

אומנם השורה הסטטיסטית שלו אינה מזהירה, אך בספרד רואים בשון וייסמן כפוטנציאל משמעותי לחורר רשתות. לקראת משחקה של ויאדוליד הערב (שישי) נגד לבאנטה, החלוץ הישראלי שצפוי לפתוח, נמצא במרכז העניינים בתקשורת הספרדית.

"וייסמן מגיע לבחון את המבצר של לבאנטה", נכתב ב-"אס" הספרדי רגע לפני שהחלוץ מגיע למגרש בו הקבוצה המקומית ניצחה את ארבעת משחקיה האחרונים. וייסמן, שביום שלישי האחרון נפסל לו שער גבולי במשחק נגד אלצ'ה, ינסה לשפר את מאזן השערים שלו. "אומנם יש לו שלושה שערים העונה, אבל התנועה שלו והיכולת להשתחרר מהמגנים גורמים לתחושה שהוא יכבוש עוד הרבה יותר". עוד הוסיפו כי החלוץ ירצה לרקוד בתנועת ה-"מה קורה?" הרביעית שלו העונה (כך מכנים בספרד את חגיגת השערים של החלוץ).

מי שיינסו לסייע לווייסמן למצוא את השער בפעם הרביעית העונה הם הקשרים פביאן אוריינה, קיקה פרס ואוסקר פלאנו. כזכור, ויאדוליד מגיעה אחרי הקאמבק המרשים נגד אלצ'ה (2:2) וניצחון אחד בששת משחקי הליגה האחרונים שלה. הקבוצה של החלוץ הישראלי מדורגת במקום ה-16 בליגה הספרדית, שתי נקודות מעל לקו האדום. לבאנטה מגיעה למשחק מהמקום ה-12, ניצחון על ויאדוליד יכול להעלות אותה עד למקום התשיעי.