דיווח: ראול יחליף את זידאן כמאמן ריאל

השינוי עשוי להיעשות רק בקיץ. הצרפתי נמצא חיובי לקורונה. ראמוס וקרבחאל ייעדרו מול אלאבס בשבת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.01.21 - 19:59
(Getty)
(Getty)
תחילת כתבה

בעקבות ההדחה המביכה מגביע המלך בידי אלקויאנו מהליגה השלישית, בתקשורת הספרדית יישרו קו כמעט מיד: אלה רגעיו האחרונים של זינדין זידאן כמאמן ריאל מדריד. בין אם השינוי ייעשה בשבועות הקרובים או רק בקיץ, הצרפתי יסיים את עבודתו במועדון. כעת, על פי דיווח ב"אס" הספרדי, לריאל כבר ברור מי יהיה המחליף. מדובר בראול, חלוץ העבר האגדי של הקבוצה ומי שכיום מאמן את קבוצת המילואים של הבלאנקוס.

לזידאן, אגב, אין רק צרות מקצועיות על הראש. המאמן הצרפתי אובחן כחיובי לנגיף הקורונה, והוא כמובן לא יהיה רשאי לעמוד על הקווים במשחק של ריאל בשבת מול אלאבס. מי שעוד ייעדרו הם סרחיו ראמוס ודני קרבחאל, במקרה שלהם בגלל פציעה. מי שתיפוס את מקומו של זיזו על הקווים הוא עוזרו, דויד בטוני.

"זה רגע קשה עבור זידאן אבל המורל שלו גבוה, והוא יעודד אותנו מהבית", סיפר בטוני. "זידאן מגיע בכל יום עם חיוך ואני אוהב מאוד את המשרה שלו. הוא יעשה הכל כדי שריאל תצליח".

בנוסף לראמוס, גזרת הנעדרים בריאל כוללת את נאצ'ו פרננדס (בידוד) ורודריגו (פציעה), כאשר גם דני קרבחאל שחזר להתאמן עם חבריו נשאר בסופו של דבר מחוץ לסגל משום שהוא עדיין לא כשיר במאת האחוזים.

נושא נוסף שמעסיק את הקבוצה של זידאן הוא עזיבתו של הצפויה של מרטין אדגור. הקשר הנורבגי שביקש לצאת להשאלה נוספת, קרוב לעשות את הדרך ללונדון ועל פי הדיווחים מתכוון לעבור בדיקות רפואיות בארסנל.

מנגד, הבלאנקוס יפגשו את הקבוצה האחרונה שניצחה אותה בליגה. אז ריאל היתה המארחת והתוצאה היתה 1:2 לאלאבס. הפעם מגיעים החניכים של אבלארדו במומנטום שלילי למפגש נגד הקבוצה מעיר הבירה. עם ניצחון אחד בשמונת המשחקים האחרונים, לא נותר הרבה מקום לאופטימיות עבור הכחולים-לבנים.