לאפורטה נגד פ.ס.ז', פאטי ישחק בשמינית?

המועמד לנשיאות: "שיכבדו אותנו", מצבו כוכב בארסה משתפר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.01.21 - 12:14
תחילת כתבה


הבחירות לנשיאות ברצלונה אומנם נדחו ל-7 במארס, אך המועמד הבכיר לחזור לכס, ז'ואן לאפורטה, מנצל את המצב לטובת תעמולה בתקשורת. אחרי שהציב שלט ענק ליד סנטיאגו ברנבאו, וביקר את השופטים, הפעם לאפורטה בחר להתמקד בפאריס סן ז'רמן, שעשויה לקלוט את ליאו מסי בקיץ הקרוב.

כזכור, המנהל המקצועי של סגנית אלופת אירופה, לאונרדו, התייחס לאחרונה בראיון ל"פראנס פוטבול" לאפשרות שמסי ינחת בבירת צרפת: "שחקנים גדולים כמו מסי תמיד יהיו ברשימות של פ.ס.ז'". בראיון ל-TVE הספרדית, לאפורטה ענה לברזילאי: "קראתי שלפ.ס.ז' היו הפסדים כספיים, וכבר מדברים על שחקני רכש חדשים שהם יכולים לצרף".

לאפורטה, שכיהן כנשיא ברצלונה בין 2003 ל-2010, הוסיף: "אם אנחנו צריכים להתייחס אליהם בכבוד, גם הם צריכים להתייחס בכבוד אלינו, ולא לנסות להוציא אותנו מאיזון. לא עשינו כלום כדי לגרום להם להגיד שהם מתכננים להחתים את מסי, כשאנחנו במהלך העונה. אני לא חושב שזה הוגן, הם היו צריכים לשמור על שתיקה".

היחסים בין ברצלונה לפ.ס.ז', לא חמים במיוחד בלשון המעטה, כשבמוקד הניסיונות של הקטלאנים לצרף בעבר את מרקו וראטי, המעבר של ניימאר ב-2017 לבירת צרפת תמורת סכום שיא של 222 מיליון יורו, והניסיונות הכושלים של בארסה להחזירו. האם מסי, שיוכל לעבור ללא תמורה בקיץ הקרוב, יתאחד שוב עם הברזילאי?

ואם זה לא מספיק, שתי הקבוצות ייפגשו בקאמפ נואו בעוד פחות מחודש, במסגרת המשחק הראשון של שמינית גמר ליגת האלופות, ולפי העיתונאי מרסלו בשלר, רונאלד קומאן עשוי להנות מחיזוק התקפי לסגל שלו בדמות אנסו פאטי.

כזכור, הכוכב העולה בן ה-18 נפצע בתחילת נובמבר נגד בטיס, נותח וההערכה הייתה שייעדר ארבעה חודשים מהמגרשים, וכעת על פי הדיווח ההחלמה של פאטי "טובה מאוד", ובקבוצה אופטימיים שיוכל לשחק נגד פ.ס.ז' בשמינית הגמר.