"וייסמן לגמרי לבדו": התקפת ויאדוליד תקועה

בספרד ביקרו, קריאות תתפטר לסרחיו. וגם: הציון של הישראלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.02.21 - 07:13
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

שון וייסמן וריאל ויאדוליד יכלו לברוח מהתחתית בשבועות האחרונים מכיוון שלוח המשחקים זימן להם שלושה מפגשים נוחים מול יריבות ישירות, אולם החבורה של סרחיו גונסאלס לא עמדה בלחץ וצברה נקודה בודדת באותם קרבות.

לאחר שהסגולים ספגו אמש (שישי) את הפסדם העשירי העונה - 1:0 לאלאבס, הוא יכולים למצוא את עצמם מתחת לקו האדום במידה ואוסאסונה תגבור על אייבר בראשון. גם בספרד לא נותרו אדישים ליכולת המאכזבת של ויאדוליד ולאחר שריקת הסיום ב'אל דסמרקה' ניתחו את המשחק והתייסו גם לחלוץ הישראלי.

"וייסמן היה לבד לגמרי בהתקפה של ויאדוליד, הוא כמעט ולא קיבל כדורים ולא יכל באמת לתרום", כתבו בספרד. יש לציין כי החלוץ קיבל את אחד הציונים הגבוהים בקבוצתו (4), כשרק השוער, ג'ורדי מאסיפ, קיבל ציון טוב יותר (6).

גם ב'ספורט' ניתחו את המשחק והם התייחסו בעיקר ליכולת הבינונית של שתי הקבוצות. "היעדר הזרימה במשחק הפך את המצבים הנייחים לסכנה המרכזית על השער", ציינו באתר המוערך. "אלאבס העזה יותר והשינויים שלה עשו את ההבדל כשחוסלו כבש את השער". כמו כן, הם התייחסו לחוסר היכולת של האורחת לייצר מצבים: "ויאדוליד רשמה רק בעיטה אחת לשער של פאצ'קו ואפשר להגיד שהיא יצאה בזול כשלא ספגה עוד שערים במשחק".

לאוהדי הקבוצה זה הספיק, והבוקר נמשכו קריאות ה"תתפטר" נגד סרחיו גונסאלס ברשתות. "אסור לפטר אותו, הוא צריך להתפטר בעצמו", כתב אחד האוהדים.