נשאר בבית: ראמוס יאריך את חוזהו בשנתיים

דיווח: קפטן ריאל מדריד הגיע להבנות. ירוויח 12 מ' יורו בעונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.02.21 - 20:45
תחילת כתבה

הסוף לסאגה? לאחר משא ומתן ארוך ומתוקשר עושה רושם כי הקפטן של ריאל מדריד יאריך את חוזהו בשנתיים נוספות. בכלי התקשורת השונים בספרד דווח הערב (שישי) כי הבלם בן ה-34 הסכים להצעתו של פלורנטינו פרס - 12 מיליון יורו לעונה, לצד קיצוץ של 10% בעקבות משבר הקורונה.

יש לציין כי תחילה ראמוס דחה את ההצעה של ריאל, אולם פרס הותיר את הדלת פתוחה עבורו וקיווה שישנה את החלטתו, והא כנראה הצליח. בכל אופן יהיה מעניין אם הקבוצות הגדולות באירופה ירימו ידיים בעקבות זאת, או שהן ינסו לפתות אותו פעם נוספת.

במועדון מקווים כי הארכת החוזה תבוצע במארס, אך בכל מקרה היא לא תשפיע על הרצון להנחית את דויד אלאבה במדריד. כזכור, גם האוסטרי של באיירן מינכן מסיים את חוזהו בקיץ והוא טרם החליט על יעדו החדש.

במידה והבלם ימשיך לעוד שנתיים בבירת ספרד הוא יסגור 18 שנים במועדון לאחר שהגיע מסביליה ב-2005. ראמוס הספיק לרשום 668 הופעות במדי ריאל בהן כבש 100 שערים והוסיף 40 בישולים.

לזכותו גם לא מעט תארים במדים הלבנים - 22 ליתר דיוק - 4 זכיות בליגה האלופות, 5 זכיות באליפות ספרד, 2 זכיות בגביע הספרדי, 4 זכיות באליפות העולם למועדונים, 3 זכיות בסופר קאפ האירופי ו-4 זכיות בסופר קאפ הספרדי.