"הצעה שאי אפשר לסרב לה": המרדף אחר מסי

המועמדים לנשיאות בארסה פנו לפרעוש: "הדרך שלנו יחד ארוכה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.02.21 - 13:29
תחילת כתבה

בעוד שבוע, ברצלונה תצא ככל הנראה לדרך חדשה כשהבחירות לנשיאות המועדון הפכו בין היתר למאבק על עתידו של ליאו מסי במועדון. שלושת הנשיאים ינסו בכל כוחם להעניק לפרעוש חוזה חדש, במיוחד בהתחשב בעובדה שכבר עכשיו הוא יכול לנהל מו"מ עם כל קבוצה בה יחפוץ לשחק.

בערוץ "TV3" ערכו מעין עימות מצולם בין שלושת המועמדים לנשיאות - ז'ואן לאפורטה, ויקטור פונט וטוני פריישה - בו כולם פנו באופן אישי לליאו מסי. "היי ליאו, מה שלומך? אני הולך להגיש לך הצעה שלא תוכל לסרב לה", אמר לאפורטה בווידאו. "לאו, נראה שאנחנו לא יוכלים להיות יותר אסירי תודה על כל מה שנתת למועדון. אני משוכנע שהדרך שלנו עדיין ארוכה", הוסיף פונט. "ליאו מסי, ללא ספק השחקן שהכי נהניתי לצפות בו. לא משנה מה יקרה, תודה לך", חתם פריישה.

כמובן שהארכת חוזהו של מסי תהיה בראש סדר העדיפות של כל אחד מהנשיאים שייבחר ו"במארקה" הצביעו על שש הארכות החוזה שיעצבו את העתיד של ברצלונה. "הדבר הראשון שיעשה הנשיא החדש הוא להרים טלפון למסי, לשכנע אותו להישאר ולהגיד לו ששכרו לא יצנח", נכתב. "מלבד זאת, הישארותו תהיה תלויה בשחקני הרכש שיגיעו, המבנה של הקבוצה ומי יהיה המאמן. אם הוא יעזוב, הוא ישאיר חלל שאי אפשר למלא, אבל זו תהיה הקלה לתקציבי שכר השחקנים".