"פיקה כמעט ב-100% לא יהיה כשיר לקלאסיקו"

דיווח: בלם בארסה עדיין סובל מכאבים. וגם: על עתיד דמבלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.21 - 14:10
תחילת כתבה

המשחק הכי גדול של הכדורגל הספרדי מתקרב בצעדי ענק, והפעם הוא עשוי להכריע מי תזכה באליפות בסיום עונת 2020/21. הקלאסיקו בין ריאל מדריד לברצלונה ייערך ביום שבת, ואצל הקטאלונים עדיין יש קצת סימני שאלה בנוגע להרכב בעקבות ענייני פציעות.

שחקן אחד שקיווה להיות כשיר הוא ג'רארד פיקה, אך כרגע מתחזקים היום (רביעי) הדיווחים כי הבלם כמעט ב-100% לא יוכל לשחק. "אנשים שמקורבים לשחקן אומרים שהוא התאמן הכי חזק שהוא יכול, אבל עדיין מרגיש כאבים וסובל מאי נוחות", נכתב בתקשורת.

כזכור, פיקה חזר מפציעה ממושכת בברך שהשביתה אותו מסוף חודש נובמבר ועד אמצע פברואר, ואחרי שלושה משחקים נוספים שוב נפצע לפני כחודש. הצפי הראשוני היה שהוא יוכל לחזור כבר השבוע, אך כרגע זה לא נראה אפשרי.

בעניין אחר, ממשיכים לעלות לא מעט דיווחים סותרים בנוגע לעתידו של עוסמאן דמבלה. ב"ספורט" הקטאלוני כתבו כי הרצון של ראשי המועדון הוא להחתים את הצרפתי על חוזה עד 2025, ויעשו ניסיונות לסגור את זה לפני היורו בקיץ. אם המגעים לא יהיו מוצלחים, הוא יוצב למכירה על מנת לא לאבד אותו בחינם ב-2022.

ב"מונדו דפורטיבו" התייחסו לרצון של השחקן עצמו. לפי הדיווח, הוא מעדיף להישאר בברצלונה, כשעל הפרק גם האפשרות לעבור לפ.ס.ז' ואולי לעשות טרייד בין המועדונים על ניימאר. עדיין אין מספיק מידע בגזרה הזו. נמתין לעדכונים.