לאפורטה אישר: קומאן יישאר מאמן ברצלונה

נשיא המועדון הודיע במסע"ת כי ההולנדי ימשיך בעונה הבאה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.06.21 - 19:40
תחילת כתבה

אם היה ספק כלשהו, אז הוא הוסר. רונאלד קומאן ימשיך בעמדת המאמן של ברצלונה, כך על פי נשיא המועדון ז'ואן לאפורטה. עוד לפני כן, בכל הדיווחים האחרונים נאמר כי לא יתבצע שינוי על הקווים. הכתב הבכיר, פבריציו רומנו, פרסם כי נשיא המועדון החליט סופית להמשיך עם ההולנדי גם לעונה הבאה, וההחלטה גם אושרה רשמית על ידי המועדון במסיבת עיתונאים שנערכה הערב (חמישי).

כבר תקופה שהיו הרבה סימני שאלה בנוגע לעתידו של המאמן, שהגיע למועדון הקטאלוני באוגוסט 2020 עם חוזה לשנתיים. הוא זכה עם הקבוצה בגביע הספרדי, אך ספג לא מעט ביקורות על תוצאות המשחקים במחזורים האחרונים של העונה שהובילו ליציאה ממאבק האליפות ב'לה-ליגה'.

ייתכן שההחלטה נפלה מסיבות כלכליות, שכן לקומאן יש חוזה ואם היו רוצים להיפטר ממנו, היו צריכים לשלם לו לא מעט פיצויים.

"אנחנו הגענו למסקנה שהמשך דרכו של קומאן זו האופציה הטובה ביותר לברצלונה", אמר לאפורטה במסע"ת. "אני רואה שהוא בעל מוטיבציה, מתרגש ובמקום הנכון מבחינה מנטאלית. אנחנו משוכנעים שהעונה הבאה תהיה מצוינת, קומאן מחכה לחזור לעבוד אחרי החופשה. אמרתי לו שאם היה שלב שגרמתי לו להרגיש לא בנוח, אתנצל. היינו צריכים זמן כדי להסיק מסקנות, למרות ענייני החוזה שיש לו. הארכה? כרגע אנחנו נמשיך עם החוזה הנוכחי שלו, אני מאמין שנשב מתישהו כדי לדבר על הנושא הזה".