"מסי? מקווה שבקרוב נכריז על הארכת החוזה"

לאפורטה סיפק הצהרה בנוגע לכוכב: "נבנה לו פסל באיצטדיון"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.06.21 - 21:52
תחילת כתבה

נשיאה של ברצלונה ז'ואן לאפורטה העביר מספר מסרים מעניינים במיוחד במהלך דו"ח המצב שהעניק בפני הדירקטוריון של המועדון. האיש החזק בבארסה סיפר בין היתר על עתידו של ליאו מסי, פארסת הסופר ליג והמאבקים מול אופ"א.

אחת הסאגות שמטרידות במיוחד את אנשי ואוהדי ברצלונה היא עתידו של ליאו מסי. הנשיא ניפק הצהרה מעניינת כשאמר כי יבנה לפנומן הארגנטיני פסל מחוץ לקאמפ נואו, אך לפני כן אמר שהוא "מקווה שיוכל להכריז על הארכת החוזה שלו במועדון בקרוב".

במקביל, ביקר לאפורטה את אופ"א ואת גישתה כלפי המועדון שהיה חלק מהקמת הסופר ליג. "אופ"א איימה עלינו עם קנסות ובהדחה מליגת האלופות. עכשיו הם ביטלו את העונשים ורשמו אותנו לעונה הבאה בצ'מפיונס", סיפר. בנוסף, הנשיא לא יבקש מהדירקטוריון של ברצלונה להצביע בנושא הסופר ליג כי לטענתו "אין פורמט קיים לטורניר". אך במקביל, לאפורטה הזכיר כי הפרויקט חי ובועט והמועדון לא צריך להיענש או להתנצל עליו.

הנשיא המשיך: "המועדונים האנגלים היו אלו שהובילו את פרוייקט הסופר ליג, אבל הם נרתעו מהלחצים שהפעילה אופ"א. אני חושב שהם מתחרטים שהם עזבו את הסופר ליג כשהם רואים איך אופ"א לא עמדה באיומים שלה כלפי ברצלונה, ריאל מדריד ויובנטוס".

במקביל, הדירקטוריון אישר הלוואה בסך 525 מיליון יורו בכדי לעזור למועדון להשיג את יעדיו, בעיקר הכלכליים. באמצעות הכסף שיכנס לקופת ברצלונה, יוכל המועדון הקטאלוני לכסות חובות עבר על העברות ומשכורות. לאפורטה הבהיר כי הסכום, שיוחזר לאורך 15 השנים הקרובות, לא ישומש לרכישת שחקנים חדשים.