הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גם סביולה ודקו יגיעו לקלאסיקו האגדות

נחשפו שמות נוספים שיגיע למשחק בבלומפילד בין בארסה לריאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.21 - 12:01
סביולה ודקו. גם הם ברשימה (Getty)
סביולה ודקו. גם הם ברשימה (Getty)
תחילת כתבה

לאחר שאתמול פורסם שב-20 ביולי יתקיים באצטדיון בלומפילד "קלאסיקו השלום", בין אגדות ברצלונה לאלה של ריאל מדריד, היום (רביעי) נחשפו שמות נוספים. מכירת הכרטיסים למשחק החגיגי כבר יצאה לדרך ב"קופת תל אביב", והמחיר ההתחלתי עומד על 199 שקלים. המשחק יועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט.
לרכישת כרטיסים>>> https://2207.kupat.co.il/show/el-clasico

לאחר שאתמול פורסם שצמד הכוכבים הברזילאים, רונאלדיניו וריבאלדו, יככבו באגדות ברצלונה, היום נודע שגם דקו, חאבייר סביולה, מיגל סולר, אנדוני גויקוצ'יאה, גאיסקה מנדייטה, מריאנו חסוס אנגוי וגיירמו אמור ייצגו את המועדון מקטלוניה.

מהצד הלבן של המתרס,  את נבחרת החלומות של ריאל מדריד יובילו רוברטו קרלוס ולואיס פיגו, זוכה כדור הזהב בעבר שפתח את עידן הגלקטיקוס, בקיץ 2000, עם המעבר המתוקשר מברצלונה לבירת ספרד. לצידם ישחק הרכב של עוד  16 אגדות  מכל קבוצה.

קבוצת האגדות של ברצלונה תנחת בישראל ב- 18 ליולי, וזו של ריאל מדריד יום לאחר מכן, ב- 19 ליולי . לבקשת הקבוצות, עקב חשיבות הקלאסיקו, שתיהן יקיימו אימונים לקראת המשחק הגדול.

את ברצלונה ילווה הנשיא החדש-ישן של המועדון, ז'ואן לאפורטה, שהודיע על הגעתו לישראל לקראת השקתה הבינלאומית של תערוכת ברצלונה הרשמית, ופתיחת אירועי ברצלונה בישראל - שייחלו ביום שני, ה-19.7, בהיכל הטוטו בחולון. הפרטים כאן>>