הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קומאן: "מסי? לאפורטה אמר לי להיות רגוע"

מאמן ברצלונה אופטימי: "אני בטוח שיישאר, זה חשוב לליגה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.07.21 - 12:00
תחילת כתבה

כבר תשעה ימים שליאו מסי כבר לא שחקן ברצלונה, לאחר שחוזהו במועדון פג וטרם חודש. אך למרות הקשיים שבמחזיקת הגביע נתקלים בהם כדי לאשר את החוזה החדש, המאמן רונאלד קומאן אופטימי בנוגע להמשך דרכו של הקפטן שלו: "יש דאגה, אבל אני בטוח שמסי יישאר".

ההולנדי אמר את הדברים לרדיו קופה: "יש לי ביטחון מלא בנשיא נוגע לזה. זה חשוב מאוד לברצלונה, אבל גם לליגה הספרדית, שהשחקן הטוב בעולם יהיה אצלה, וצריך לעשות מאמץ כדי שזה יקרה. חאבייר טבאס? כל אחד מגן על האינטרסים שלו. לאפורטה אמר לי אתמול להיות רגוע, שעובדים על זה ושבטוח שנגיע לסיכום על הישארות שלו".

קומאן התייחס גם לאחד מכוכבי היורו האחרון בספרד, פדרי, שאחרי עונה של 52 משחקים בבלאוגרנה ועוד שישה יורו, צפוי לשחק גם במשחקים האולימפיים בטוקיו: "זה יותר מדי, צריכים לשמור על השחקנים והמשחקים האולימפיים הם יותר עניין של אתלטיקה מאשר כדורגל".

על הסגל שלו, אמר ההולנדי: "חשוב לדעת איזה שחקנים יהיו. אנחנו יודעים שיש מגבלות, אנחנו בקדם עונה ועושים את העבודה. אני בונה על אנטואן גריזמן. השחקנים יודעים מה מצב המועדון ואנחנו מודאגים. בנוגע למשכורות, המועדון מנסה לקצץ וכולם צריכים להסכים לזה".

ומה בנוגע לרכש שירצה לראות בקיץ? "אם נסתכל על העזיבות שהיו ואלה שצפויות, יכול להיות שיחסר לנו מישהו בקישור. חשוב שיהיה לנו שחקן שיעזור לנו להשתפר, אבל בואו נראה איך דברים מתפתחים עד סוף אוגוסט".