הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בספרד חשפו: מה מעכב את החתימה של מסי?

התקציב, הבירוקרטיה וגריזמן. זה מתקרב, אך בצעדים קטנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.07.21 - 23:06
תחילת כתבה

כבר 21 שנה ליאו מסי לובש את מדי האדום-כחול של ברצלונה, ובספרד ממשיכים לנתח את העתיד לקרות בגזרת הסאגה שמסרבת להיגמר. בדיווח שעלה היום (שני) בתקשורת המקומית סיפרו שהחתימה הרשמית מתקרבת, אך גם ניסו לשפוך מעט אור מדוע היא מתעכבת כל כך הרבה זמן.

"החוזה אמור להיחתם בקרוב", סיפרו ב-"SPORT" הקטלוני, והוסיפו שהאירוע המיוחל עשוי לקרות בתוך 10 ימים, כשהתקווה הגדולה של הבלאוגרנה היא שזה יקרה אף קודם. במועדון מצפים שהפרעוש ישוב לברצלונה לפתיחת האימונים יחד עם שאר שחקני הקופה ב-2 לאוגוסט. החוזה של הארגנטינאי צפוי להיות ל-5 שנים, ועם הפחתה של כ-50% בשכרו של הכוכב, כשבינתיים לפי ה"לאקיפ" מסי מפסיד כ-100 אלף יורו בכל יום שהוא לא נמצא בו תחת חוזה.

למעשה, מה שמעכב את הצדדים להפוך את העניין לרשמי, לפי האמור, הוא סחבת בירוקרטית וכלכלית הנוגעת לעורכי הדין של המועדון. כזכור, את המועדון רודפות בעיות תקציביות, כשנכון לינואר האחרון הוא החזיק בגירעון של 1.1731 מיליארד יורו. כעת בברצלונה צריכים לסגור עניינים משפטיים העוסקים בחוזים של שחקנים אחרים, זאת על מנת לאפשר מקום בקופה לחוזה העתידי של הסמל הגדול.

גם השמועות על הניסיונות להיפטר מאנטואן גריזמן כדי לאפשר את החוזה של מסי, כך טוענים במארקה, הן חסרות בסיס. החוזה של הצרפתי לא מהגדולים במועדון ושחרורו בלבד לא יספיק, אלא גם שחרור שחקנים נוספים דוגמת סמואל אומטיטי, עוסמאן דמבלה, פליפה קוטיניו, מיראלם פיאניץ' ואחרים. "הסוכנים של השחקנים לא טיפשים, הם יודעים שבארסה במצב קיצון והם מחכים - או שתתבצע מכירת חיסול או שמסי לא יחתום", נכתב.

בכל אופן, בקטלוניה מקווים לסגור את העסקה רשמית כמה שיותר מהר, על מנת לאפשר התקדמות גם בשאר הגזרות הנוגעות להם בחלון העברות הנוכחי.

בינתיים, שחקן איתו מסי חלק 5 שנים בספרד, סמואל אטו, נשאל בתור אחד ששיחק עם הפרעוש, מה אנסו פאטי יכול ללמוד ממסי וסיפק תשובה צבעונית למדי: "לא. הוא שיחק איתי, מסי שיחק איתי, אני לא שיחקתי איתו. זה סיפור שונה לגמרי".