הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברצלונה הודיעה רשמית שליאו מסי לא ימשיך

מי היה מאמין? ביממה שהפרעוש היה אמור להבטיח את עתידו במקום בו הפך לאגדה, הבלאוגראנה הכריזה רשמית שלא תוכל לממש את החוזה בגלל מכשולים כלכליים ובירוקרטים: "שני הצדדים מצטערים על ההחלטה. רוצים להודות לו על התרומה למועדון ומאחלים לו בהצלחה בהמשך הדרך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.08.21 - 20:48

הכדורגל העולמי עוצר מלכת. דווקא ביממה שבה, לפי כל הדיווחים, ברצלונה היתה אמורה להודיע רשמית על חידוש חוזהו של ליאו מסי במועדון, הגיע הערב (חמישי) הפיצוץ הגדול וההודעה הרשמית שהוא לא ימשיך במועדון. תודו שלא האמנתם שתקראו את הפסקה הזו.

 • "העולם עצר מלכת": ברשת הגיבו לפרידה ממסי
 • "לא מאמין בפרויקט": סאגת ליאו מסי מסתעפת
 • הצביעו בסקר: איפה ליונל מסי צריך לחתום?
 • "מעבר אפשרי בהחלט": מסי יחתום בפ.ס.ז'?
 • "הסיבה להודעה - להלחיץ את הליגה הספרדית"

 • "בעקבות מכשוליים כלכליים ובירוקרטים, מסי לא ימשיך בברצלונה. שני הצדדים מצטערים על ההחלטה. בארסה רוצה להודות לשחקן על התרומה שלו למועדון ומאחלת לו את הצלחה בהמשך הדרך", נכתב בהודעה הרשמית של המועדון הקטאלוני. הודעה קצרה שממש לא מספרת את כל הסיפור של השחקן האגדי במועדון שהוביל להצלחה מעבר לכל דמיון.

  מסי נחשב כבר למעלה מחודש בתור שחקן חופשי, אבל בחודשים האחרונים ועד להערב לא היה צל של ספק כי לבסוף יחתום על הארכת חוזהו. התהום שנפערה בין הכוכב הארגנטיני לז'וזפ מריה ברתומאו הובילה לסיום דרכו של האחרון במועדון, לחזרתו של ז'ואן לאפורטה לעמדת הנשיא ומשם זו הייתה רק שאלה של זמן עד שהחתימה תהפוך לרשמית, אבל אז הגיעו המכשולים הכלכליים של המועדון שגרמו לכך כי פשוט לא הייתה לו את האפשרות לעשות זאת.

  מסי נאלץ לעשות ויתור רציני על מנת להישאר בברצלונה וקיצץ 50 אחוזים משכרו - כך עולה משלל הדיווחים בתקשורת הקטאלנית, ואין ספק שמדובר בהפגנת נאמנות ראויה למועדון אותו הוביל לשלל תארים. בסופו של דבר גם זה לא עזר על מנת להבטיח את עתידו בה וכעת יהיה עליו לחשב מסלול מחדש.

  מסי נמצא בברצלונה 21 שנים, ב-2004 ערך את הופעת הבכורה שלו במועדון ובעונה החולפת הפך לשיאן ההופעת של הקטאלונים בכל הזמנים עם 778 כאלה בכל המסגרות. 672 כיבושים יש לפרעוש במדים הכחולים אדומים, הכי הרבה לשחקן במועדון אחד, אבל כבר לא תהיה לו הזדמנות להגדיל את הפער ולהפוך אותו לכזה שכנראה יהיה בלתי אפשרי לשבור.