הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפרט שלא נמסר: החוזה של גריזמן נחשף

הסכם המעבר לאתלטיקו כולל סעיף שמשנה את כל התמונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.09.21 - 13:07

חזרתו של אנטואן גריזמן לאתלטיקו מדריד הייתה ההפתעה הגדולה ביותר ביום האחרון של חלון ההעברות האירופי. כעת, נחשף כי הדיווח הראשוני על ההסכם בין אתלטיקו מדריד לברצלונה לא דומה להסכם המקורי שנחתם.

לפי דיווח של עיתון ה'RMC' הצרפתי, גריזמן עבר לאתלטיקו בהשאלה לשנה אחת בלבד ולא לשנתיים, ובניגוד למה שנאמר תחילה, על הקבוצה ממדריד לא חלה חובה רכישה בתום תקופת ההשאלה. גריזמן הסכים לקצץ בשכרו באופן משמעותי, ולאחר שהיה המשתכר הגבוה ביותר בבארסה לאחר עזיבת מסי, הוא צפוי להרוויח 10 מיליון לעונה. בכך הוא יעמוד בראש טבלת המשתכרים בקבוצה לצד לואיס סוארס, יאן אובלק, וקוקה.

הצרפתי, שכבש בתיקו מול בוסניה במסגרת משחקי המוק' למונדיאל 2022, נרכש לפני שנתיים מברצלונה תמורת סכום שיא של 125 מיליון יורו, ומעולם לא הצליח לעמוד בציפיות, כשהוא מחזיק במאזן של 22 שערים ב-74 הופעות במדי הבלאוגראנה.

ברצלונה, שנמצאת בקשיים כלכליים מורכבים, רצתה "להיפטר" מהשחקן שהרוויח משכורת של 38 מיליון יורו, והיו קרובים לסיכום על טרייד בין גריזמן לז'ואאו פליקס, הפורטוגלי הצעיר ששיחק באתלטיקו. קומאן וסימאונה כבר היו מוכנים להחלפה, אך מנכ''ל אתלטיקו, חיל מארין, הטיל וטו על כל מעבר של פליקס מהמועדון.