הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סימאונה: "צריך לתת לסוארס את הזמן שלו"

מאמן אתלטיקו התייחס לחלוץ שעדיין לא כבש בליגה העונה ונערך לדרבי הקטן של מדריד מול חטאפה: "אני סומך עליו ועל גריזמן. מסיק מסקנות על משחק ההתקפה "

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.09.21 - 20:18

כשהיא במקום השני בליגה, רחוקה שתי נקודות מהמוליכה ריאל מדריד ועדיין ללא הפסד העונה, אתלטיקו מדריד תנסה לשוב מחר (שלישי,20:30) למסלול הניצחונות כשתתארח אצל חטאפה לדרבי הקטן של העיר מדריד. דייגו סימאונה ינסה לשוב למסלול הניצחונות אחרי ה-0:0 מול בילבאו מול היריבה שהפסידה את כל חמשת משחקי הליגה הראשונים שלה.

צ'ולו יחסר את ז'ואאו פליקס שספג אדום על דיבורים מיותרים עם השופט, ויקווה לשיפור ביכולת של לואיס סוארס שכבש רק שער אחד בינתיים העונה. "זה נורמלי שהוא יצטרך את הזמן שלו", אמר דייגו סימאונה לקראת המשחק והוסיף: "אני סומך על כל השחקנים בסגל שלי".

מאמן הקולצ'ונרוס התייחס לעומס המשחקים של הקבוצה שלו, שהשיגה עד כה שלושה ניצחונות ליגה וסיימה שני משחקים בתיקו: "אנחנו לא מחפשים תירוצים, רק צריכים לעשות הכל בשביל להציג את היכולת הטובה ביותר. מה שחשוב הוא שהשחקנים ישחקו טוב כשהם עולים על הדשא".

"בתקופה הזאת של העונה אני מנסה להסיק הרבה מסקנות לגבי משחק ההתקפה שלנו", התייחס מאמן אתלטיקו לעובדה שקבוצתו שכבשה עד כה חמישה שערי ליגה בחמישה משחקים ולאנטואן גריזמן, שגם הוא לא מצא עדיין את הרשת העונה: "אני סומך עליו הוא שחקן חשוב מאוד ואמרתי לו את מה שיש לי להגיד לו".