הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מסי היה רודן, אבל הסתיר את כל הבעיות"

קומאן התייחס לכוכב: "הוא זעם באימונים בברצלונה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.09.21 - 12:45
תחילת כתבה

עזיבתו של ליאו מסי מברצלונה לפ.ס.ז' ממשיכה להכות גלים, ונדמה שיקח זמן עד שהיא תפסיק לעשות זאת. בראיון מיוחד שסיפק רונאלד קומאן ל-"Voetbal International" ההולנדי הוא התייחס בצורה גלויה לחלוטין לעזיבת הכוכב הענק.

"מסי הסתיר את כל הבעיות, הוא היה עד כדי כך טוב", אמר קומאן, "זה נכון שהיו לצידו שחקנים טובים, אבל הוא היה האחד שעשה את כל ההבדל. כל שחקן ששיחק לידו היה נראה טוב יותר בזכותו. אני יודע כמה טוב הוא היה, ועדיין כיף לראות את זה כל פעם מחדש. היה לו את כל מה שאתה רוצה ללמד שחקן כדורגל - זיהוי מצבים, שליטה בכדור תחת לחץ, סיומת. עם מסי הכל מושלם. זה לא נורמלי, פשוט לא נורמלי".

קומאן גם נזכר ברגעים מיוחדים שחווה עם הפרעוש בקבוצתו: "כשעשינו אימון סיומות היו שחקנים שלקחו את זה ברגוע, ועשו קצת שטויות. אבל מסי, איתו הכל היה 'בום, בום, בום'. הוא תמיד רצה לנצח הכל. שאלתי אותו פעם האם יצא לו מתישהו להפסיד באחת התחרויות שעשינו בין שחקנים, הוא אמר לי שזה קרה לו פעם אחת. הוא באמת היה עצבני על הדבר הזה במשך כל השבוע. הוא היה רודן באימונים".

"ההתחלה שלי הייתה קשה ובהמשך הוא התנצל בפני", חשף המאמן, "באחד האימונים מאז שהוא עזב ראיתי את אנסו פאטי בועט 3 מטר מחוץ למסגרת בגלל שהוא היה חסר ריכוז. אם מסי היה כאן אין סיכוי שזה היה קורה. הוא היה זועם אם דבר כזה קרה בתקופתו. מסי הוא דוגמה עבור שחקנים אחרים, הוא ראה את העתיד של המועדון, עם כל השחקנים הצעירים. כולם רצו לעשות איתו תמונה, מעולם לא ראיתי דבר כזה. הוא עד כדי כך גדול, העזיבה שלו השאירה את העיר כולה בהלם גדול".