הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המחליף של קומאן? "ברצלונה פנתה למרטינס"

דיווח: מגעים ראשוניים עם מאמן בלגיה. גם צ'אבי על הרדאר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.09.21 - 13:08
(getty)
(getty)

ברצלונה מתחילה לחשוב על היום שאחרי רונאלד קומאן. בצל האכזבה המקצועית, ופחות מ-24 שעות לאחר ה-0:0 נגד קאדיס, ב"גול" הספרדי דווח היום (שישי) שבארסה כבר פנתה למאמן נבחרת בלגיה רוברטו מרטינס. בשלב זה עדיין אין מו"מ רשמי, אבל החלו מגעים ראשוניים בין הצדדים. מרטינס, כך נטען, כבר שוחח עם ההתאחדות הבלגית. ב"סקיי" נאמר שברצלונה בוחנת שתי אפשרויות בלבד - מרטינס וצ'אבי.

ב"ספורט" הקטלוני דווח הבוקר שנכון לעכשיו, קומאן ימשיך בתפקידו. "ההנהלה ממשיכה להמר עליו", כך הגדיר העיתונאי אלברט מאסנו את המצב, "ברצלונה אמנם לא ניצחה, אבל האופי של הקבוצה כפי שהוצג במחצית השנייה זכה להערכה, בוודאי לאחר הרחקתו של פרנקי דה יונג".

על פי כלי תקשורת אחרים, ההנהלה מבקשת לשדר מסר של רגיעה לקראת האתגרים החשובים של הקבוצה בשבוע הקרוב: ביום ראשון היא תארח את לבאנטה, ביום רביעי היא תתארח בליסבון אצל בנפיקה - ובשבת הבאה כבר מצפה לה משחק חוץ קשה במיוחד נגד האלופה אתלטיקו מדריד. ברצלונה כרגע במקום השביעית, במרחק של 7 נקודות מריאל מדריד (לבארסה משחק חסר), והפרש של לא פחות מ-13 שערי זכות בין היריבות הגדולות.

בכל מקרה, לפחות במשחק אחד בין השלושה (מול לבאנטה) - קומאן לא יישב על הספסל, זכר להרחקה שלו בכרטיס אדום ישיר אתמול. עדיין לא ברור האם ההרחקה תורחב בבתי הדין, והאם המאמן ההולנדי יכול לנהל את המשחק החשוב מול אתלטיקו ב"וואנדה מטרופוליטנו".