הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא מורגש": גריזמן ספג ביקורות בספרד

הצרפתי מתקשה להתאקלם מחדש בשורות אתלטיקו מדריד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.09.21 - 11:35

במשחק שיפתח את השבת בליגה הספרדית, האלופה אתלטיקו מדריד תתארח אצל אלאבס (15:00). דייגו סימאונה יחסר את ז'ואו פליקס, שהורחק אחרי שני כרטיסים צהובים ב-0:0 של הקולצ'ונרוס מול בילבאו. הפורטוגלי ריצה עונש של משחק אחד מול חטאפה, וישלים את היעדרותו מחר.

הסיפור שעומד בבסיס העונה הזו של אתלטיקו, נוגע לשני הכוכבים שלה: לואיס סוארס ואנטואן גריזמן. לקראת המשחק, ה"מארקה" ערך השוואה בין השניים ומצא שהם הפכים: בעוד סוארס סחב את אתלטיקו על הגב לניצחון על חטאפה, אחרי שהקבוצה היתה בפיגור, גריזמן הוגדר בכתבה כמי ש"לא מורגש" במשחק, בעיקר במחצית הראשונה.

כמו כן, הובהרה העובדה כי מבין שלושת המשחקים שבהם שותף - בכולם פתח בהרכב, ובכולם גם הוחלף. המאמן, דייגו סימאונה, אמר על הצרפתי ש"הוא צריך להתאקלם באתלטיקו החדשה, זו לא הקבוצה שהוא שיחק בה בעבר".

על פי ההערכות, גריזמן אמור לקבל את ההזדמנות בהרכב של אתלטיקו לאלאבס, כאשר לואיס סוארס צפוי לנוח - על מנת לשמור אותו טרי לשני משחקי ענק שצפויים לאלופה בשבוע הקרוב: מילאן בשלישי וברצלונה בשבת. גריזמן צפוי לעלות בחוד, ע"פ ההרכב המשוער, לצידו של אנחל קוראה.

אחרי שנעדר מול חטאפה, ג'פרי קונדוגביה חזר להתאמן ונכלל בסגל, כמו גם קוקה. גם ז'ואאו פליקס רשום ויוכל לשחק, אך רק אם הערעור על עונש ההרחקה שלו יתקבל. אתלטיקו לא הפסידה משחק רשמי מאז חודש אפריל בעונה שעברה (אז בילבאו ניצחה אותה 1:2), והיא תקווה לשמור על המומנטום גם במשחק הזה - כדי להיצמד לריאל מדריד.