הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לאפורטה: "קיוויתי שליאו מסי יגיד שהוא רוצה לשחק בברצלונה בחינם"

נשיא ברצלונה סיפק ראיון לתקשורת הקטאלנית בו דיבר על הכשלים בהארכת החוזה של הפרעוש, הניסיון שלא צלח להחזיר את ניימאר והבטיח: "נוכל לצרף כוכב בקיץ הבא, עובדים על הכסף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.10.21 - 10:34
תחילת כתבה

קיץ קשה מאוד עבר על ברצלונה, אולי הקשה ביותר שחוותה מאז ומעולם. ליאו מסי עזב לכסף הגדול של פריז סן ז'רמן, בעוד ז'ואן לאפורטה וההנהלה החדשה של הקטאלונים עבדה קשה על מנת להציל את המועדון מקריסה כלכלית. כעת, בראיון לתקשורת הקטאלנית נראה שלנשיא היו תוכניות די מעניינות שבסופו של דבר לא התממשו.

לאפורטה דיבר שוב על הצעדים שמנעו את חתימתו של הפרעוש על חוזה חדש בקיץ: "לא היינו עומדים בפייר פליי, לא היה את המרווח הדרוש וזה היה מעמיד את המועדון בסכנה. המועדון קודם לכל, בארסה עומדת בעדיפות עליונה לפני מסי ולפני כל נשיא".

בנוסף הכריז הנשיא: "קיוויתי שמסי יגיד שהוא רוצה לשחק כאן בחינם. הבנתי שזה אפשרי מבחינת לה ליגה, אבל לא יכולתי לבקש ממנו לעשות את זה. אני לא יכול לכעוס עליו, אי אפשר לכעוס על מישהו שיש לי כל כך הרבה הערכה כלפיו, אבל ברגע שהבנו שהוא לא יוכל להישאר הייתה אכזבה בקרב שני הצדדים".

"בקיץ, הבנו שיש לנו מעט מרווח תמרון וניסינו להחזיר את ניימאר", חשף לאפורטה. "קיבלנו מידע שהוא רוצה לעזוב את פ.ס.ז', אבל בסוף הוא האריך חוזה. זה לא איכזב אותי והתוצאה של העובדה שלא החתמנו אותו הייתה טובה. זה לא היה פותר את הבעיות שיש לנו עכשיו".

ניימאר, כזכור, עזב את ברצלונה בקיץ 2017 ומאז דווח לא פעם שהוא מתחרט על המהלך ומעוניין לשוב לקאמפ נואו. בשורות הבלאוגראנה שאפו לאחד את הכוכב הברזילאי מחדש עם ליאו מסי, אבל בפועל השניים אכן התאחדו, דווקא בבירת צרפת.

והאם יש סיבה לאופטימיות? לאפורט משוכנע שכן. "בקיץ הבא נוכל להרשות לעצמנו לצרף כוכב גדול ואנחנו עדיין עובדים על להשיג את הכסף בשביל לעשות זאת", אמר הנשיא וגם התייחס לעתידו של רונאלד קומאן: "יש לה פה חוזה ואנחנו צריכים לכבד אותו".