הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דני אלבס: "אם ברצלונה צריכה אותי, שרק תתקשר"

המגן הציע את עצמו, במועדון מעדיפים להתמקד בשחקנים צעירים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.10.21 - 11:29
תחילת כתבה

גם בגיל 38, דני אלבס לא מתכוון לפרוש, ובקטלוניה פורסם שהוא קבוצה מסקרת במיוחד כיעד הבא שלו - ברצלונה, שמצידה דחתה את האפשרות שהמגן האגדי יחזור לקנדציה שנייה בשורותיה.

המגן הימני הוותיק סיים לאחרונה את חוזהו בסאו פאולו ונמצא בימים אלה בברצלונה, ובתחנת הטלוויזיה Esport3 פורסם שהוא הציע את עצמו למועדון שבו זכה ב-23 מ-43 התארים בקריירה שלו, כשחקן המעוטר בהיסטוריה. כמו כן נטען שהנושא הכספי לא יהווה בעיה מבחינת השחקן.

"אם ברצלונה חושבת שהיא צריכה אותי, היא פשוט צריכה להתקשר אליי', צוטט אלבס בראיון ל"ספורט" הקטלאני. "אני חושב שאני עדיין יכול לתרום בכל קבוצה, אבל בבארסה יותר בגלל הצעירים שיש להם עכשיו".

עם זאת, במונדו דפורטיבו נטען שעם כל הכבוד להסיטוריה המפוארת של המגן, שבבארסה לא שוקלים את החתמתו של המגן וכרגע מעדיפים להשקיע בשחקנים צעירים על פני ותיקים, כמו למשל עם הארכת חוזהו של פדרי בשבוע החולף עד 2026, והתכנון להשאיר גם את אנסו פאטי במועדון לטווח הארוך.

המגן הוותיק החמיא לנשיא החדש-ישן של המועדון, ז'ואן לאפורטה, שצירף אותו לברצלונה מסביליה ב-2008: "ז'ואן יודע כל מה שאני חושב עליו ועל כל מה שעשה עבור בארסה וכולנו. אין פה חדש, תמיד אמרתי את זה. אני כל כך שמח שהוא חזר. השאירו לו בעיה אבל אני בטוח שאם מישהו יכול לפתור אותה, זה לאפורטה. הוא כבר עשה את זה בעבר, אבל עכשיו הציבו לו רף גבוה ויתר. זה גם אתגר עבורו להחזיר את ברצלונה למקום שהיא ראויה לו.

אז איפה דני אלבס רוצה לשחק? "אני מחפש מועדון שכמובן ייתן לי להתחרות ברמות הגבוהות ולהאבק על כל התארים, אני לא שוקל שום תרחיש אחר".