הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"היו הצעות, אבל היה לי ברור שאני ממשיך"

אנסו פאטי שהאריך חוזה בברצלונה: "המספר 10 הוא מספר שליאו ושחקנים אחרים כבשו, אבל אני רגוע. אני יודע מה אני יכול לתרום לקבוצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.21 - 13:55
תחילת כתבה

קיץ לא פשוט בלשון המעטה עבר על אוהדי ברצלונה. גם העתיד לא לגמרי ברור, אבל השבוע הם קיבלו קצת חדשות טובות, כאשר הכישרון הכי גדול של הקבוצה, אנסו פאטי, האריך את החוזה במועדון עד 2027. היום (חמישי), הספרדי הצעיר דיבר על הנושא.

"אני רוצה להודות למועדון ולנשיא על האמון שלהם. זה היה החלום שלי להמשיך לגדול פה. למזלי אני יכול לעשות את זה ואני אסיר תודה על כך. אני אעבוד כל יום על מנת להשתפר כבן אדם וכשחקן על מנת לתת למועדון מה שהוא צריך", אמר פאטי.

"מהיום הראשון אמרתי להנהלה שאני רוצה להישאר. יכול להיות שהיו לי עוד הצעות, אבל זה תמיד היה ברור לי שאני רוצה להישאר ולהצליח פה. אני מאוד רגוע, כולם תומכים בי. אני מרגיש מאוד אהוב במועדון ומוערך. זה לא לחץ, זאת מוטיבציה".

"שכחתי כבר מהפציעה שלי. אני מאוד רגוע ושמח ולא מרגיש שום אי נוחות. זה חלום להיות מוזכר לצד שחקנים גדולים, עוד לא עשיתי שום דבר בקריירה. אני חייב להמשיך לעבוד על מנת שתהיה לי קריירה כמו של השמות הגדולים ששיחקו פה".

"המספר 10 הוא מספר שליאו ושחקנים אחרים לבשו, אבל אני רגוע. אני יודע מה אני יכול לתרום לקבוצה. אף אחד לא הולך להיות כמו ליאו, פויול או צ'אבי. אני צריך ללכת בדרך שלי".