הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סימאונה: "מה שאני אגיד לא ישנה דבר"

מאמן אתלטיקו כעס אחרי הפנדל: "תסתכלו אתם על החוקים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.10.21 - 01:48
(getty)
(getty)

אתלטיקו מדריד מרגישה את הפסגה מתרחקת: אמנם יש לה עוד משחק ביד, אבל היא סיימה משחק שני ברציפות ללא ניצחון, עם 2:2 בלבד מול לבאנטה - והפער מהצמרת עומד כבר על חמש נקודות. תשומת הלב המיידית של אנשי אתלטיקו סבבה סביב הפנדל מעורר המחלוקת שנשרק בתוספת הזמן.

בדקה ה-87, כשאתלטיקו צועדת ביתרון 1:2, החליט השופט פאבלו גונסאלס לעצור התקפה של הקולצ'ונרוס - על מנת לבחון מהלך בתוך הרחבה שלה. ואז הוא החליט על נגיעת יד של רנאן לודי, כלומר - פנדל. אניס בארדי הצפון מקדוני ניצל את הבעיטה היטב, והעניק למארחת נקודה יקרה.

דייגו סימאונה (שבעצמו הורחק שבע דקות לפני השריקה), באופן טבעי זעם מאוד על השריקה, אבל אחרי המשחק בחר לשמור על עצמו - אולי מפאת החשש מקנסות. "כל מה שהשופט מחליט מתבסס על מה שהוא מבין, אתם אלה שצריכים להגיב ולראות את ספר החוקים. שום דבר לא ישתנה כתוצאה ממה שאני אומר, אז אל תגרמו לי לדבר. בכל מקרה", הוא הדגיש, "אנחנו לא יכולים לתרץ את המשחק הזה בפנדל, גם לא ב-200 בעיטות שז'ואו פליקס קיבל לאורך המשחק. בכל מקרה, עלינו להשתפר כקבוצה כדי לנצח".

הקטור הררה, השחקן שלו, כבר היה הרבה פחות מאופק - ולא בגלל הפנדל: "אם אתה מסתכל על הכרטיסים הצהובים, אנחנו קיבלנו שמונה או לא יודע כמה (בפועל היו חמישה צהובים, לא כולל שני הצהובים שנשלפו למאמן סימאונה שהורחק), והם קיבלו רק אחד אחרי שהם בעטו בנו בכל פעם שהם איבדו כדור. זה לא תירוץ, אבל לפעמים זה משנה את המשחק, כי זה מאט את הקצב, וזה מעייף להתלונן כל הזמן, בשביל שהשופטים יעשו את העבודה שלהם".