הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סימאונה: "זה הגריזמן שאנחנו רוצים לראות"

המאמן מרוצה מהחלוץ. בספרד החמיאו: "אתלטיקו הייתה הסערה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.11.21 - 00:55
(Getty)
(Getty)

אחרי שתי תוצאות תיקו רצופות, אתלטיקו הראתה שהיא לא מתכוונת לתת למירוץ האליפות לברוח לה כשהביסה 0:3 את ריאל בטיס, וצימקה את הפער מריאל סוסיאדד שבמקום הראשון לשתי נקודות. בסך הכל בין המקום הראשון לחמישי שבו ניצבת בטיס (21) מפרידות ארבע נקודות בלבד.

"הסערה הייתה של אתלטי!", החמיאו ב"אס" לאלופה על המשחק ששוחק תחת גשם כבד, אך בכל זאת היה אחד הטובים שלה העונה. ב"מארקה" נכתב: "אתלטיקו ספוגה עד העצם  - משחק יוצא דופן של האלופה תחת המבול ומול בטיס פושרת".

יאניק קראסקו שכבש ובישל היה מרוצה: "מאושר מהניצחון, ידענו שיהיה קשה מול הקבוצה שהפסידה הכי מעט. אנחנו שמחים שלא ספגנו וכבשנו שלושה שערים. אף אחד לא מפקפק בקבוצה, אנחנו יודעים איזה סגל יש לנו וצריכים להמשיך לעבוד. לכל קבוצה יש רגעים טובים או רעים במהלך העונה".

דייגו סימאונה, שצפה מהמשחק מהיציע בעקבות הרחקה, הביע את שביעות רצונו: "בכל רגע שיחקנו את הכדורגל שרצינו. השער העצמי שלהם הרגיע אותנו. התוצאה הייתה יכולה להיות יותר גבוהה. מה זה מאמץ קבוצתי שווה, וכשזה ככה, יש איזון".

המאמן הארגנטינאי החמיא לגריזמן, שאומנם לא כבש או בישל, אך הציג יכולת טובה: "ראינו היום את גריזמן ביכולת הרגילה שלו. עובד, נלחם, עוזר מחפש הזדמנויות לכבוש ואני חושב שזאת הדרך שאנחנו רוצים לראות אותו. אנחנו צריכים אותו ככה, וזאת מה שאנחנו רוצים כשאנחנו חושבים עליו".

גם הבלם האורוגוואי, חוסה-מריה חימנס החמיא לחלוץ הצרפתי: "גריזמן יודע מה זה אומר וכמה זה חשוב לנו. בהתחלה הוא נראה קצת ביישן כששיחק, אבל האני הפנימי שלו יוצא החוצה. הוא חזק, הוא טוב ואנחנו צריכים אותו ככה כמו את כל השחקנים כדי להמשיך להתפתח כקבוצה".