הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שוקל לפרוש: הקריירה של סרחיו אגוארו בסכנה

דיווח: לפי הבדיקות, קצב הלב של חלוץ ברצלונה גבוה מהרגיל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.11.21 - 11:05

הוא נחשב לאחד מהחלוצים הבולטים בכדורגל העולמי ב-15 השנים האחרונות ויכול להיות שאת הקריירה המדהימה שלו סרחיו אגוארו ייאלץ לסיים ולא מרצון. בתקשורת הקטאלנית דווח שתוצאות בדיקת הלב של חלוץ ברצלונה יצאו שליליות, מה שיכול להוביל לפרישתו המאולצת.

לפי הדיווח, בבדיקות שעבר אגוארו התגלה כי יש לו קצב לב מהיר בהרבה מהרגיל. נכון לעכשיו, חלוץ ברצלונה ייעדר למשך שלושה חודשים מהמגרשים כשבמהלכם ינוטר תהליך ההחלמה שלו על מנת להבין האם אכן ייאלץ לשים סוף לקריירה שלו.

בתקופה האחרונה בתקשורת הקטאלנית ניסו לשפוך אור על מצבו של אגוארו וב"ספורט" דווח שהוא עבר את בדיקת הלב אחרי הקריסה במשחק מול אלאבס, שהייתה השנייה שלו בהפרש של עשרה ימים. לפי כלי התקשורת, קון סובל מתסמונת שנקראת ארהיתמיה - סוג של הפרעה בקצב הלב - וייתכן שאם ימשיך לשחק הוא יעמיד עצמו בסכנת חיים.

אגוארו ביסס עצמו במרוצת השנים בתור סקורר מהטופ העולמי, תחילה באינדפנדיינטה משם לאתלטיקו מדריד במדיה הבקיע 102 שערים ועד למנצ'סטר סיטי בה הפך לאגדה. 260 שערים ב-390 הופעות היו לארגנטיני במדים התכולים, כולל שער שחתם בצורת של 44 שנים ללא אליפות אנגליה, ובסך הכולל הוביל אותם לזכייה בחמש אליפויות.

לברצלונה הגיע אגוארו בהעברה חופשית, כשהוא הרבה מעבר לשיא ולאחר שספג מספר פציעות שהובילו להיעדרות ארוכה. למרות זאת, קון היה אמור להוביל את החלק הקדמי של הבלאוגראנה, אלא שבפועל הבקיע שער אחד בלבד בחמש הופעות וכעת הגיע הרגע מול אלאבס שעלול להיות האחרון שלו במגרשים.