הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בזמן הדרבי: אנסו פאטי נפל קורבן לשוד

משפחתו נכחה, אך הגנבים פרצו עם מנוף ובזזו כסף ותכשיטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.11.21 - 20:47
תחילת כתבה

כדורגלנים, בדרך כלל, הם טרף קל עבור שודדים. הם חיים בבתים מפוארים, מחזיקים דברים יקרי ערך ולרוב נמצאים יותר במתחם האימונים מאשר בבית. ערן זהבי למד זאת על בשרו באיינדהובן, והערב (שני) דווח שהוא לא לבד: גם אנסו פאטי נפל קורבן לשוד במהלך הדרבי בין ברצלונה לאספניול.

כזכור, פאטי כלל לא היה בסגל של ברצלונה למשחק מאחר והוא סוחב פציעה במיניסוקס - אבל זה לא מנע מהשודדים לפרוץ לביתו במהלך המשחק. בעוד משפחתו של הכוכב בצעיר של בארסה צפתה בהתמודדות בקומה התחתונה, הפורצים נכנסו לקומה העליונה ובזזו כסף, תכשיטים ושעונים.

זו השתלשלות האירועים: בסביבות השעה 22:00 התקבלה במשטרה המקומית קריאה לאחר שנשמעו רעשים בביתו של השחקן. קרובי משפחתו של פאטי פעלו בחוכמה ולא עלו לבדוק בעצמם במה מדובר, אלא התקשרו מיד להזעיק עזרה, אך עד הגעת השוטרים כבר לא היה זכר לשודדים והקומה העליונה בבית הייתה "הפוכה" לחלוטין.

על פי הממצאים, הפורצים עיקמו את אחת הכניסות ונכנסו לדירה בעזרת מנוף. מיד לאחר מכן הם ניתקו את האזעקה וכיבו את מצלמות האבטחה, ורק אז החלו לאסוף את השלל. מאחר ומדובר בשחקן ברצלונה, אחד המותגים הגדולים בספרד אם לא הגדול שבהם, החוקרים בודקים אפשרות שמדובר בקבוצת גנבים מאורגנת שמתמחה בגניבה מכוכבי כדורגל.