הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בנזמה לא בכה כשלא נבחר לכדור הזהב"

אנצ'לוטי על הפרס. לפני בילבאו: הזאר בסגל ריאל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.21 - 17:52
תחילת כתבה

אחרי הניצחון הדרמטי על סביליה, ריאל מדריד רוצה להמשיך במומנטום. הבלאנקוס יכולים לפתוח פער של שבע נקודות בפסגה, אם ינצחו את אתלטיק בילבאו מחר (רביעי) במשחק ההשלמה בליגה הספרדית.

ריאל של קרלו אנצ'לוטי נמצאת בכושר נפלא עם שמונה ניצחונות ותיקו בתשעת המשחקים האחרונים בכל המסגרות. מנגד, הקבוצה של מרסלינו לא ניצחה בחמשת המשחקים האחרונים בליגה. האריות נמצאים במקום השמיני עם 20 נקודות, 13 פחות מריאל מדריד.

דויד אלאבה החמיץ את האימונים האחרונים אבל בכל זאת יהיה בסגל. לפי הדיווחים, נאצ'ו אמור להחליף אותו במרכז ההגנה, אם האוסטרי לא יהיה כשיר. אדן הזאר חזר לאחר שהתאושש מפציעה ורודריגו שהיה בספק, נכלל גם הוא למשחק בברנבאו.

בינתיים, קרלו אנצ'לוטי התייחס לזכיה של ליאו מסי באופן דיפלומטי כשאמר: "אני בניגוד עניינים ולכן אני לא יכול לבחור בשחקן שהוא מחוץ למדריד. אם הייתי מצביע, הייתי בוחר את כרים בנזמה ראשון, ויניסיוס שני, טיבו קורטואה שלישי, קסמירו רביעי, טוני קרוס חמישי ואדוארדו קאמבינגה שישי. עם זאת, צריך לכבד את מסי שהוא אחד הגדולים אי פעם".

על השאלה, האם מעבר של קיליאן אמבפה למדריד יעזור לו לזכות בכדור הזהב, ענה המאמן האיטלקי: "לשחקן בקבוצה גדולה בהחלט עוזר. זה פרס חשוב, אבל פרס אישי. לא ראיתי את בנזמה או קורטואה בוכים על כך שהם לא זכו בתואר. הם קיבלו את זה בלי בעיות".