הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בשל בקשת הספרדים: עבדה סירב לזימון מרוקו

שחקנה הצעיר של ברצלונה קיבל הבטחה מה"לה רוחה", לא ישחק באליפות אפריקה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.12.21 - 17:28

אם הייתם שומעים את השם עבדה אזלזולי עד לפני חודשיים, סביר להניח שלא היה לכם מושג במי מדובר, כן, אפילו אם אתם אוהדי ברצלונה. המרוקאי, שחגג לאחרונה 20, ניצל את הפציעות בהתקפת הקטאלנים על מנת להכנס לרוטציה. כעת מתברר שהשחקן הצעיר, שהיה צפוי לקחת חלק באליפות אפריקה, שיוצאת לדרך בעוד 10 ימים, ויתר על האפשרות לייצג את נבחרת מרוקו, על מנת שיוכל בעתיד לייצג את נבחרת ספרד.

עבדה, שחי בספרד מגיל שבע, קיבל פנייה מההתאחדות הספרדית, בבקשה לשקול את הזימון לסגל המרוקאי, כשהבטיחו לו שהוא יקבל את ההזדמנות בנבחרת הספרדית בעתיד. הכוכב העולה החליט להיענות לבקשה, ודחה את הזימון של נבחרת המדינה בה נולד.

שחקן הכנף בן ה-20, שהגיע בקיץ האחרון מהרקולס לברצלונה ב', החל לקבל הזדמנויות רציניות בקבוצה הבכירה מאז הגעתו של צ'אבי לקבוצה, ובחודשיים האחרונים הוא רשם שמונה הופעות ליגה, כולל חמש הופעות אחרונות בהרכב הקבוצה וכבש שער אחד מול אוסאסונה.

אלו כמובן חדשות טובות עבור הבלאוגרנה, מכיוון שהצעיר, שהפך לשחקן הרכב קבוע לאחרונה, לא יעזוב את הקבוצה לטובת אליפות אפריקה ויוכל לעזור לברצלונה בהתמודדויות בליגה, בגביע הספרדי, בסופר קאפ הספרדי ובליגה האירופית.