הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אנצ'לוטי: "נראינו כאילו אנחנו עדין בחופשה"

מאמן ריאל מדריד זעם אחרי ה-1:0 לחטאפה, קאסמירו סימן את האשם: "הפסדנו בגלל טעות של שחקן אחד". וגם: הנתון שמוכיח כי הבלאנקוס "לא אוהבים את הכדור" וההבדל בין 2021 ל-2022

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.01.22 - 17:30
(GETTY)
(GETTY)

השליטה של ריאל מדריד בליגה בסכנה? אחרי שהבלאנקוס ספגו הערב (ראשון) 1:0 מפתיע במיוחד מחטאפה, נראה כי הפער בפסגה בדרך לצמצום כשלסביליה תהיה אפשרות אמיתית להיצמד לסגנית האלופה.

כשהיא בפער של שמונה נקודות בצמרת, אף עם שני משחקים עודפים, נראה כי ריאל מדריד יכולה להתחיל להזיע בכל הנוגע לשאיפותיה לחגוג אליפות בשלב מוקדם של העונה. סביליה, שתפגוש בשני המחזורים הקרובים את קאדיס וחטאפה, תקווה להמשיך ולצמצם את הפער מקרלו אנצ'לוטי וחניכיו.

המאמן זעם אחרי ההפסד: "אין הרבה מה להגיד על המשחק הזה, מלבד העובדה שנראה שנשארנו בחופשה ליום נוסף. זו לא אותה הקבוצה שמלפני חג המולד".

בכלל, הבלאנקוס ספגו הערב הפסד שמנוגד לחלוטין לסטטיסטיקה שלהם מהשנה האזרחית האחרונה. לאורך כל 2021, היו לריאל מדריד שני הפסדי ליגה בלבד, הכי מעט בליגות הבכירות באירופה. ב-2022 יש לה הפסד כבר במשחק הראשון - 1:0 לחטאפה. מהצד של חטאפה, זה הניצחון הראשון שלה על המוליכה ממדריד מאז אוגוסט 2012.

מעבר לכך, חטאפה שברה לריאל מדריד רצף של חמישה ניצחונות חוץ רצופים, בהם גם כבשה יותר משני שערים. כאמור, הערב הבלאנקוס לא הצליחו למצוא את הרשת אף לא פעם אחת. נתון מעניין נוסף שנוגע לאנצ'לוטי וחניכיו נוגע דווקא להחזקה בכדור. דווקא במשחקים בהם החזיקה בכדור יותר מכל (קאדיס - 82%, שריף טיראפול - 76%, אוסאסונה - 75% וחטאפה הערב - 74%), עומד המאזן של ריאל על שתי תוצאות תיקו ושני הפסדים.

מעבר לכך, השער שספגו הלבנים התרחש אחרי 8 דקות ו-23 שניות, ובכך הפך לשני הכי מהיר שחוטפים קרלו אנצ'לוטי העונה אחרי הכיבוש של סנטי מינה (3 דקות ו-19 שניות) ב-2:5 של ריאל מדריד על סלטה ויגו.

קאסמירו התייחס להפסד המפתיע, ומצא את הסיבה לספיגה: "זו היתה טעות אינדיבידואלית של שחקן אחד. יש לנו בעיות בקו הגנה של חמישה שחקנים, נהיה חייבים לעבוד על זה. אם היינו מנצחים 1:3 היום, לא היה קורה כלום. אבל כשמפסידים אתה חייב להילחם. כולנו מחוייבים ונהיה חייבים להמשיך האלה ידענו שהמשחקם נגד חטאפה הם תמיד כאלו, זו הדרך בה הם משחקים. ניסינו לנצח עד לרגע האחרון".