הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"התחפש לגיבור": ברצלונה מופתעת מדה יונג

ההולנדי העניק ניצחון וסיפק מונולוג בסיום: "זה אומר הרבה עבורי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.01.22 - 08:48

דווקא כשהוא נמצא במוקד בנוגע לעזיבה אפשרית בקרוב, לוק דה יונג העניק אמש (ראשון) ניצחון 0:1 קשה על חשבון מאיורקה. החלוץ עלה ונגח את הכדור פנימה בדקה ה-44, מה שעזר לקטאלונים לטפס למקום החמישי, נקודה אחת בלבד מאתלטיקו מדריד.

כפי שהיה ניתן לחשוב, ההולנדי היה במרכז תשומת לאחר הניצחון. "דה יונג התחפש והפך לגיבור בדרך לניצחון החשוב", "ההולנדי שלט ליום אחד" ו"הופיע פתאום", הופתעו בכותרות האתרים הספרדים לאחר השער המכריע של ההולנדי, עבורו זו הייתה הפעם השנייה בלבד העונה בה הוא מרעיד את הרשת.  "דה יונג עזר לברצלונה לעשות צדק", נכתב ב'מונדו דפורטיבו', "כעת הקבוצה של צ'אבי נמצאת בעמדדת זינוק לקראת הסיבוב השני".

בסיום המשחק, דה יונג עצמו התייצב כמובן מול המיקרופונים. "זה אומר הרבה עבורי", שיתף, "חשוב לצבור ביטחון ואני שמח שהצלחנו לעשות את זה, נלחמנו היום חזק. אני מקווה שנוכל להמשיך כך. המצב שלי? מעולם לא הרגשתי שלא מתייחסים אליי בהוגנות, כולם תמיד היו כנים איתי ואני יודע מה הסיטואציה. אני יודע מאיפה אני מגיע ואני תמיד אהיה מוכן למה שהמאמן ירצה ממני".

אגב, רגע אחד היה יכול להיצרב במשחק להרבה זמן קדימה, וגם עליו היה אחראי ההולנדי, שסיפק מספרת מרהיבה שנעצרה רק במשקוף. "חלוץ תמיד צריך למצוא את הדרך לכבוש. לצערי זזה לא נכנס, זה היה יכול להיות השער הגדול ביותר בקריירה שלי".

גם מאמן ברצלונה, צ'אבי, דיבר בסיום והתייחס לקשר: "אני מאוד שמח בשביל לוק. הוא מקצוען נהדר. כמובן שהוא יכול להיות לנו לעזר, כמו שהוא היה היום. הוא עושה עבודה נפלאה. נראה מה קורה בעתיד לגביו".