הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי שהוצג בברצלונה, טורס אובחן כחיובי

צפו בקשר ברצלונה בקאמפ נואו: "הגעתי למועדון הטוב בעולם". גם פדרי אומת עם הנגיף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.01.22 - 23:12

שנה חדשה עם תקוות חדשות לברצלונה. בבוקר שאחרי ה-0:1 על מאיורקה שפתח עבור הקטאלונים את 2022, הוצג רשמית גם שחקן הרכש הטרי - פראן טורס. הקשר/חלוץ, שעדיין לא כשיר במאת האחוזים, אובחן מאוחר יותר כחיובי לקורונה, כמו גם פדרי.

"אני כל כך מאושר להיות כאן, נרגש ומוכן לשחק. כולם היו נהדרים כלפיי וקיבלו אותי יפה", סיפר טורס והודה: "העובדה שצ'אבי רצה אותי הייתה אחת הסיבות לכך שהגעתי לברצלונה. כשידעתי שהוא הולך לאמן פה, ההחלטה הייתה קלה יותר עבורי".

בנוסף סיפק טורס הכרזה מעניינת מאוד: "כשעזבתי את ולנסיה ידעתי שאני הולך למועדון גדול, אבל כשעזבתי את סיטי בשביל ברצלונה ידעתי שאני מגיע למועדון הטוב בעולם ורציתי שהעסקה תתבצע. אני יודע שברצלונה זה המועדון הטוב בעולם וכזה שתמיד רוצה להתחרות על תארים, אנסה תמיד לעשות את הטוב ביותר שלי. הקבוצה הזו צעירה ואני כאן כדי לתת הכל ולהמשיך לגדול".

"היו לי כמה מאמנים גדולים כמו פפ גווארדיולה, לואיס אנריקה ועכשיו צ'אבי. אני בר מזל שהתאמנתי תחת מאמנים כאלה שהשגיחו עליי ועזרו לי לגלות שאני שחקן שיודע לבצע כמה משימות ולשחק במספר עמדות", הוסיף שחקן הרכש. "העובדה ששיחקתי תחת פפ תעזור לי להתאקלם בצורה קלה יותר".