הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צ'אבי: "קוטיניו? שחקנים יצטרכו לעזוב"

המאמן דיבר לקראת משחק הגביע מול לינארס מהליגה ה-3: "עדין מחכים לפראן"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.01.22 - 16:29
קוטיניו. ישלם את המחיר בקרוב? (GETTY)
קוטיניו. ישלם את המחיר בקרוב? (GETTY)

כשבגבה רצף של שלושה משחקי ליגה ללא הפסד, ברצלונה תחל מחר (רביעי, 20:30) את דרכה בגביע המלך כשתתארח אצל לינארס דפורטיבו מהליגה השלישית בספרד. לפני ההתמודדות, התייחס צ'אבי להכנות קבוצתו להתמודדות, פעולות הקבוצה בחלון ההעברות ושיתופו המסתמן של דני אלבס.

"הוא (אלבס) מוכן לשחק בקצב של אחת לשלושה ימים", אמר המאמן בהתייחסו למגן הימני הברזילאי והוסיף, "אנחנו צריכים אותו ואת יכולת המסירה שלו. הוא מתאמן באינטנסיביות גבוהה. הוא מאוד תחרותי ומקצוען אמיתי".

צ'אבי המשיך ודיבר על סאגת הארכת חוזהו של עוסמאן דמבלה שקיבלה תפנית עם פיצוץ המו"מ בין הצדדים: "זה לא תלוי בי או במועדון, זה תלוי בו ובסוכנים שלו. נצטרך להמתין ולראות כיצד הסיטאוציה מתפתחת. אני חושב שעוסמאן צריך להתאמץ ולחשוב על העתיד שלו. הכל תלוי במאמצים שהוא ישקיע על המגרש".

על עתידו של פיליפה קוטיניו, שעשוי לעזוב את המועדון: "לא דיברתי איתו על זה, הוא מקצוען ועוזר לנו. האמת היא, אם ישנם שחקנים שאנחנו רוצים, אחרים יצטרכו ללכת. הצלחנו לרשום את דני אלבס, אנחנו עדין ממתינים לפראן טורס".

המאמן התייחס לעתידה המקצועי של ברצלונה, שלדברי נשיא המועדון ז'ואן לאפורטה "הכל אפשרי" בו. "אני מסכים עם הנשיא", אמר צ'אבי, "אני אופטימי וקרוב אליו. אני אוהב את השאיפות שלו והוא אדם אינטליגנטי. אני שמח בשבילו ובשביל והמועדון שאנחנו נלחמים על דרכנו חזרה. אנחנו קרובים להגעה למקום שמוביל לליגת האלופות, אני חשוב שאנחנו בדרך הנכונה".