הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הבכורה בקלאסיקו? טורס ימריא לערב הסעודית

החלוץ ופדרי יצטרפו לסגל בארסה לחצי גמר הסופר-קאפ. אומטיטי חתם עד 2026

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.01.22 - 13:20
פראן טורס. יערוך בכורה בקלאסיקו? (GETTY)
פראן טורס. יערוך בכורה בקלאסיקו? (GETTY)

הבכורה של פראן טורס בברצלונה תהיה בקלאסיקו? אחרי שנמצא הערב (שני) כשלילי לנגיף הקורונה, ימריא חלוץ הרכש יחד עם פדרי לריאד שבערב הסעודית על מנת להצטרף לסגל ברצלונה לקראת חצי גמר הסופר-קאפ הספרדי מול ריאל מדריד.

החלוץ, שרישומו הרשמי בקבוצה התאפשר בעקבות הארכת חוזהו של סמואל אומטיטי ועזיבתו של קוטיניו, עשוי לקבל דקות ראשונות במדים החדשים כבר ברביעי הקרוב במפגש היוקרתי מול ה"בלאנקוס" על אדמת ערב הסעודית. מי שהצטרף לטורס הוא פדרי, ששב גם הוא לכשירות ויוכל ליטול חלק בהתמודדות.

כאמור, מוקדם יותר היום הודיע המועדון במפתיע על הארכת חוזהו של סמואל אומיטיטי, שכמעט ולא שיחק בשנים האחרונות בברצלונה. לפי ההסכם החדש, הצרפתי יישאר בקאמפ נואו עד 2026, זאת אחרי שקיצץ בשכרו. המשמעות העיקרית היא שבזכות המהלך, בארסה הצליחה סוף סוף לרשום את פראן טורס.

בברצלונה אמרו: "אנחנו רוצים להודות לאומטיטי על הרצון הטוב שלו לבוא לקראת המועדון, הוא הוכיח נאמנות ואהבה לקבוצה. בזכות המהלך, ברצלונה תוכל לעמוד בחוקיי ה'פייר פליי' של הליגה הספרדית ולרשום את פראן טורס".

הבלם הצרפתי, שנחשב לאחד הטובים בעולם אחרי שהיה חלק משמעותי בזכייה של צרפת במונדיאל ב-2018, ממעט מאוד לשחק בעונות האחרונות.  בשלוש השנים האחרונות לא שיחק יותר מ-14 משחקי ליגה בעונה, וגם העונה שיחק משחק ליגה אחד בלבד.