הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דמבלה הודיע לראשי בארסה: אני עוזב"

דיווח: הצרפתי סירב להצעת החידוש, מעוניין להיפרד בקיץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.01.22 - 07:59
(getty)
(getty)

האם הרומן עם אחד השחקנים היקרים בתולדות ברצלונה ייגמר מוקדם מהצפוי? כך לפחות טוענים הבוקר (ראשון) בספרד. על פי הדיווח של העיתונאי ג'רארד רומרו, ייתכן מאוד ועוסמן דמבלה כבר שיחק את משחקו האחרון במדי הקטאלונים - ב"קלאסיקו" נגד ריאל מדריד. רומרו טוען כי דמבלה כבר הודיע לראשי בארסה כי הוא לא מתכוון להיענות להצעה שהגיש לו המועדון לחידוש החוזה, אך לא מעוניין לעזוב בינואר, אלא רק בקיץ - כאשר יהיה שחקן חופשי.

איפה הפערים? סוכנו של דמבלה הגיש הצעה נגדית, בה הוא מעוניין בחוזה לחמש שנים תמורת 200 מיליון יורו (לכל התקופה), בתוספת בונוסים של עוד 20 מיליון יורו ומענק חתימה של 20 מיליון יורו נוספים. בתגובה, הנהלת ברצלונה הודיעה לדמבלה כי היא מבטלת את ההצעה הנוכחית שהגישה לו, וכי במצב הזה הוא עלול - אפילו - לעלות ליציע. כמו כן, במועדון מתכוונים לשנות את סעיף השחרור של דמבלה, על מנת שישוחרר כבר בקרוב.

כזכור, דמבלה הגיע לברצלונה מבורוסיה דורטמונד תמורת סכום עתק של 145 מיליון יורו בקיץ 2017 (הקיץ שבו איבדה הקבוצה את ניימאר), אבל מאז התקשה לספק את הסחורה - בחמש העונות במועדון כבש רק 31 שערים ב-129 הופעות, וגם סבל מחוסר מזל כשנעדר בשל פציעות חוזרות ונשנות. החלוץ הצרפתי רק בן 24, אבל ייתכן מאוד שהוא בדרך לקבוצה רביעית בקריירה.